Ozark’ın 2. sezonundan altyazılı fragman geldi

Netflix, Ozark’ın 2. sezonundan yeni bir fragman yayınladı. Popüler suç dizisi ikinci sezon bölümleriyle 31 Ağustos’ta Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.

Ozark ikinci sezonunda da kapitalizmi, aile ilişkilerini ve hayatta kalma çabasını sıradışı karakterlerinin gözünden irdeliyor.

Yeni sezonda Marty Bryde ve ailesi, tehlikeli uyuşturucu kartelinin tehdidi altında hayatlarını sürdürmeye çalışıyor. İkinci sezonda, şartların gitgide ağırlaştığını fark eden Byrde ailesi, hayatta kalabilmek için her şeyi ortaya koymaları gerektiğini fark edecek. Hırslı avukat Helen Pierce, Byrde ailesi için kasabanın yolunu tutarken Marty ve Wendy yeni işbirliklerini, karteli, tehlikeleri ve çıkarlarını dengede tutmak zorunda kalacak.

Ozark’ın ikinci sezon oyuncu kadrosunda Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Janet McTeer, Esai Morales, Marc Menchaca, Jason Butler Harner ve Harris Yulin gibi isimler boy gösteriyor.

Ozark’ın ikinci sezonunun tüm bölümleri 31 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak.

2017’de Başlayan En İyi 17 Yabancı Dizi

2017’de yayınlanan ve çok sevilen 10 diziyi sizler için listeledik.

5114

Son 3 Ayın En Çok İzlenen İnternet Dizileri

Parrot Analytics’in yaptığı araştırmaya göre son 3 ayın en çok izlenen dizisi Netflix yapımı olan Ozark olurken Netflix, ilk 10’a giren 8 dizisiyle listeyi domine ediyor.

4886