Stranger Things hayranlarına kötü haber!

2018 sonlarına doğru gelmesi beklenen Stranger Things'in 3. sezon tarihi ertelendi. Dizinin yeni sezonunun 2019 yazında Netflix’te olması bekleniyor

  • 6PAYLAŞIM
  • 847OKUMA

Stranger Things dizisinin hayranlarını üzecek haber Netflix yönetici Cindy Holland’dan geldi. Holland yaptığı açıklamada Stranger Things’in 3. sezonunun 2019 yazında geleceğini açıkladı. Holland dizi ile ilgili, “El emeği ürünü bir dizi. Duffer Kardeşler ve Shawn Levy çok sıkı çalışıyorlar ve geçtiğimiz sezondan çok daha iyi ve büyük bir şey yapmak için çalışıyorlar. Bunun içinde daha fazla zaman istiyorlar. Bence bu olağanüstü bir sezon olacak ve beklediğimize değecek.” ifadesini kullandı.

Stranger Things’in üçüncü sezonunda olayların 1985’te geçeceği ve başkarakterlerin yeni bir maceraya atılacağı beklenen gelişmeler arasında.Cary Elwes ve Jake Busey’in yeni sezon kadrosuna katıldığı Stranger Things üçüncü sezonda, Winona Ryder, David Harbour, Fin Wolf Wolf, Nuh Schnapp, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Cara Buono, Natalie Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Dacre Montgomery ve Sadie Sink yer almaya devam edecek.