Paul McCartney’li Poster Yayınlandı

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminden Paul McCartney'li poster yayınlandı.

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filmi için heyecan seviyemizi bir kat daha arttıran bir poster yayınlandı. Posterde yer alan isim ise filmin kadrosunu öğrendiğimizde hem şaşırdığımız hem de çok mutlu olduğumuz efsane müzisyen Paul McCartney. The Beatles‘ın yaşayan efsanesini korsan dünyasında görmek çok keyifli olacak.

Serinin 5. Filmi olan Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Karayip Korsanları’nı efsaneleştiren kadroyu da tekrar bir araya getiriyor. Kaptan Hector Barbossa olarak Geoffrey Rush, Will Turner olarak Orlando Bloom yeniden karşımızda olacak. Filmin adını da vere Kaptan Salazar’ı ise usta aktör Javier Bardem canlandırıyor. Filmin kadrosunda Kaya Scodelario, Stephen Graham da bulunuyor. Ayrıca The Beatles üyelerinden, efsane Paul McCartney de filmde küçük bir rol üstleniyor. Filmin yönetmenlik koltuğunu ise Joachim Rønning ve Espen Sandberg paylaşıyor.

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın beyaz perde ile buluşacağı tarih ise 26 Mayıs 2017.

Yazın En Fazla İzlenen Filmler!

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi yazın en yüksek izleyici rakamına ulaştı. İşte yaz boyunca en fazla izlenen filmlerin listesi.

3248

Karayip Korsanları Zirveyi Bırakmadı

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkiye'de zirvede kalmaya devam ederken ikinci sırayı Wonder Woman aldı.

31448

Zirve Korsanların

Türkiye'de bu hafta en fazla izlenen film Karayip Korsanları: Salazar'In İntikamı oldu!

22057

Karayip Korsanları Vizyonda

Serinin 5. Filmi olan Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı bugün gösterime girdi.

24129