Netflix’ten Türkçe Dizi!

Son zamanların en büyük dizi ve film platformu durumuna gelen Netflix'ten Türkçe dizi için açıklama geldi.

Tüm dünyada geniş bir kitleye hitap eden dizi ve film kanalı Netflix, uygulamasını Türkçe yapmasının ardından Türkçe dizi ile karşımıza çıkacak.

Kanaldan yapılan resmi açıklamada, yapımcı O3 şirketi ile anlaşma yapıldığı duyuruldu. Netflix’te yayınlanacak dizinin adı ve yayın tarihi ise henüz netleşmiş değil.

190’dan fazla ülkede izlenebilecek olan ilk orijinal Türk yapımı dizi hakkında Netflix Uluslararası Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Erik Barmack, “İlk orijinal Türkçe dizimizi çekecek olmaktan dolayı heyecanlıyız. Netflix’in bu muhteşem Türkçe yapım için en ideal uluslararası platform olacağına inancımız tam ve bu yıl içerisinde daha fazla detay paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2597

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3213

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2776

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3080