Pikachu Filme Uyarlanıyor

Ryan Reynolds'lı "Detective Pikachu"ya yeni isimler katıldı.

Detective-Pikachu

“Detective Pikachu”ya Yeni İsimler Katılmaya Devam Ediyor

İlk kanlı canlı Pokemon filmi Detective Pikachu’nun kadrosu genişliyor. Ryme Şehri’nde insanlarla pokemonları bir araya getirecek olan “Detective Pikachu” filminde Altın Küre ödüllü Bill Nighy ve İngiliz oyuncu Chris Geere de yer alacak. İkili baba-oğulu canlandıracak.

Detective-Pikachu

“Goosebumps” ve “Monsters vs Aliens” filmlerine imza atan Rob Letterman’ın yönetmenliğini üstlendiği macera “Detective Pikachu” 31 Mayıs 2019’da ülkemizde vizyona girecek.

“Detective Pikachu”nun Kadrosu Genişliyor

Fenomen Pokemon serisinden ilham alan Detective Pikachu’dan kadro güncellemesi var. Nintendo 3DS yapımı oyun Great Detective Pikachu’dan ismini alsa bile senaryosunda ona bağlı kalmayacak olan filmin kadrosuna Oscar adayı oyuncu Ken Watanabe de katıldı.

Ken-Watanabe

Japon oyuncu Watanabe’nin canlandıracağı Detective Yoshida karakteri, Pokemon çizgi filminin başrol pokemonu Pikachu’nun dedektflik maceralarını işleyecek olan “Detective Pikachu” filmi içni yaratılan bir karakter. Fenomen çizgi film serisi Pokemon’da ya da Nintendo oyununda yer alan bir karakter değil.
“Detective Pikachu” 31 Mayıs 2019’da ülkemizde vizyona girecek.

Ryan Reynolds Pikachu Oluyor

Dünyada fenomen hale gelen Pokemon çizgi filminin başrol pokemonu Pikachu’nun dedektflik maceralarını işleyecek olan Detective Pikachu filminde, Reynolds ünlü pokemonu canlandıracak.

ryan-reynolds

Kafa karışıklığını ortadan kaldırmak için belirtelim; Reynolds animasyon bir karakteri canlandırmayacak, yani Pikachu rolü sadece seslendirmeden ibaret değil. Big Little Lies’dan tanıdığımız Kathryn Newton ve The Get Down’ın Justice Smith’i de filmin başrollerinde yer alıyor. Bakalım gönüllerimize Deadpool olarak taht kuran Reynolds, nasıl bir karakter ile karşımıza çıkacak?

Filmin hikayesi ise, Smith’in canlandırdığı karakterin babasının kaçırılması üzerine kurulacak. Babasını bulmak isteyen karakter dedektif Pikachu’nun yardımına başvuracak. Newton da bu kurtarma macerası sırasında ikiliye yardımcı olan, havalı bir gazeteciyi canlandıracak.

pikachu

Goosebumps ile karışık eleştiriler alan yönetmen Rob Letterman’ın yönetmen koltuğunu üstlendiği filmin senaryosunda ise Gravity Falls’un yaratıcısı Alex Hirsch ve Galaksinin Koruyucuları senaryosunda kalem oynatan, Captain Marvel’ın da senaryosunu üstlenecek olan Nicole Perlman’ın imzası var.

2016 yılında açıklanan proje, Nintendo 3DS yapımı oyun Great Detective Pikachu’dan fazla esinlenmeyecek.

Deadpool 2’den yeni fragman yayınlandı

Ryan Reynolds'ın sevilen anti-kahramanı canlandırdığı Deadpool'un ikinci devam filminde bu kez yönetmen koltuğunda Atomic Blonde'un yönetmeni David Leitch oturuyor.

2912

Hitman’s Bodyguard Yarın Vizyonda

Başrollerini Ryan Reynolds ile Samuel L. Jackson'ın paylaştığı Hitman's Bodyguard filmi yarın gösterime giriyor.

14854

Yeni Posterler Yayınlandı

Başrollerini Ryan Reynolds ile usta aktör Samuel L. Jackson'ın üstlendiği komedi ve macera türündeki Hitman's Bodyguard filminden yeni poster yayınlandı.

28354

Deadpool 2’nin Çekimleri Başladı

Deadpool 2'nin Kanada'da çekimlere başladığı haberini Ryan Reynolds Twitter hesabından duyurdu.

32638