Cebimdeki Yabancı’ya Dair Her Şey

İzleyeceğimiz psikolojik gerilim filminin yıldızları, oyunu gerçek hayatta oynayıp oynayamayacaklarına dair cevaplar verdi.

Cebimdeki-Yabancı

“Cebimdeki Yabancı”: Bu Oyunu Gerçekte Oynayamayız

Usta oyuncu Serra Yılmaz imzalı Cebimdeki Yabancı için geri sayım sürüyor. Herkesin cep telefonlarını masaya bırakarak maskelerini indirdiği masum bir oyunun nasıl tehlikeli bir hale geleceğini izleyeceğimiz psikolojik gerilim filminin yıldızları, rolleri kadar cesur olamadı. Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız, oyunu gerçek hayatta oynayıp oynayamayacaklarına cevap verdi.

BKM, Frigo Film ve İmaj ortak yapımcılığındaki “Cebimdeki Yabancı” masumane bir akşam yemeğinde bir araya gelen yedi arkadaşın hayatlarının kara kutusu olan cep telefonlarını masaya bırakarak tüm sırlarını açığa döktükleri bir oyuna başlamalarıyla gelişen olayları konu ediniyor. Bakalım filmin oyuncuları oyunu oynamayı göze alabilir miymiş?
Filmde oyunu başlatan Banu karakterine hayat veren Belçim Bilgin, filmin içinde yer almamış olsaydı hiç düşünmeden bu oyunu oynamayı kabul edeceğini ancak tecrübe edinmiş biri olarak oyunu oynamaya cesaret edemeyeceğini söylüyor.

Sinan rolündeki Şükrü Özyıldız, “Her insanla ilişki kurarken başka bir sıfata bürünüyorsunuz. Benim herkese hitap şeklim, onlarla aramdaki enerji ve de paylaştıklarım farklı olur. Bunu da o insanla saklı tutmak, korumak isterim. Bu da çok normal bir refleks; bu yüzden oynamam” derken, ekipten en esprili cevap Serkan Altunorak’tan geliyor. Monopoly ve Tabu gibi daha eğlenceli oyunlar varken filmdeki oyunu oynamaya gerek olmadığını söyleyen Serkan Altunorak; “İlişkide bir şeyi öğrenmek için oyuna ne gerek var ki? Bir şeyi sormak istiyorsanız, bir derdiniz varsa iki yetişkin olarak iletişim kurarak bunu çözebilirsiniz” diyor.

Filmde Tuba karakterine hayat veren Leyla Lydia Tuğutlu ise oynamaya cesaret edebileceğini, fakat başkasının sırlarının açığa çıkmasını istemeyeceği için bu oyununun oynanmaması gerektiğini düşünüyor. “Cesaret etmesi biraz zor olur” diyen Buğra Gülsoy’a göre hepimizin özel hayatları, cep telefonlarının içinde. Bir dostuyla karşılıklı paylaştığı özelin başkasıyla paylaşılmayacağını söyleyen Gülsoy için bu oyunu oynamaya cesaret etmek biraz zor olabilir. “Bence ‘Cebimdeki Yabancı’daki oyunu gerçek hayatta oynamaya gerek yok” diyen Şebnem Bozoklu’ya göre filmin izleyicilerinin çok büyük bir çoğunluğu bu oyunu oynamayı deneyecek.

“Cebimdeki Yabancı”dan Eğlenceli Kamera Arkası Videosu Paylaşıldı

Usta oyuncu Serra Yılmaz imzalı Cebimdeki Yabancı’dan kamera arkası videosu geldi. Usta oyuncuyu ilk kez yönetmen koltuğuna oturtan, bol yıldızlı psikolojik gerilim filminin seti anlaşılan bir hayli renkli geçmiş!
“Cebimdeki Yabancı”dan İlk Fragman Yayınlandı

Bol yıldızlı psikolojik gerilim filmi Cebimdeki Yabancı’dan beklenen fragman geldi! 2016 yılında ülkesinde gişe rekorları kıran İtalyan filmi “Perfetti Sconosciuti”nin yerli uyarlaması olan “Cebimdeki Yabancı”da masumane başlayan bir oyun, giderek daha karanlık bir yola giriyor.“Cebimdeki Yabancı”dan Beklenen Tanıtım

“Perfetti Sconosciuti”nin yerli uyarlaması Cebimdeki Yabancı’dan ilk teaser! 2016 yılında ülkesinde gişe rekorları kıran İtalyan filminin, yönetmen koltuğunda usta oyuncu Serra Yılmaz’ın oturduğu yerli uyarlamasından gelen ilk videoda, karakterlerimizi bir arada eğlenirken görüyoruz. Ancak hiçbirinin gülümsememesi ve hareketlerinin ahenk içinde olmaması, seyirciye tedirgin edici bir his aşılamayı da başarıyor.“Cebimdeki Yabancı”dan Teknolojik Afiş

Yıldız kadrosuyla dikkat çeken Cebimdeki Yabancı’dan ilk afiş yayınlandı. Dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek sinemasının vazgeçilmez isimlerinden usta oyuncu Serra Yılmaz’ın ilk yönetmenlik deneyimine imza attığı yerli filmden gelen poster, ana temasıyla uyum içinde tasarlanmış.

Dramatik komedi türündeki film, cep telefonlarının hayatımıza girişiyle birlikte yaşadığımız birbirimize yabancılaşmayı kara bir mizahla masaya yatırıyor. 2016 yılında ülkesinde gişe rekorları kıran İtalyan filmi “Perfetti Sconosciuti”nin yerli uyarlaması olan “Cebimdeki Yabancı”, 7 yakın arkadaş bir akşam yemeği için bir araya gelmesi ve cep telefonlarının ortaya konmasıyla birlikte, hepsinin maskelerinin ardında gizledikleri farklı hikayelerin ortaya çıkmasını anlatıyor.

Kadrosunda Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı dramatik komedi filmi “Cebimdeki Yabancı”nın senaryosunda Murat Dişli imzası var.
Ferzan Özpetek’in de yapımcıları arasında yer aldığı, başta cep telefonu olmak üzere insan hayatını ele geçiren teknolojinin, kadın-erkek ilişkileri üzerindeki etkisini çarpıcı bir dille beyaz perdeye aktaran “Cebimdeki Yabancı” 2 Şubat 2018 tarihinde seyircilerle buluşacak.

Cebimdeki-Yabancı

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3542

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3210

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3549

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2793