Quentin Tarantino’nun yeni filminde flaş gelişme!

Margot Robbie’nin Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacağı kesinleşirken filme Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen ve Kurt Russell’ın da dahil olması bekleniyor.

10. filminden sonra emekli olacağını açıklayan Quentin Tarantino, 9. uzun metraj filmi Once Upon a Time in Hollywood için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. En son The Hateful Eight‘i çeken Tarantino, yeni filminde 1969 yılının Los Angeles’ını mercek altına alacak. Film; Hollywood’ta tanınmakta güçlük çeken, Sharon Tate’in kapı komşusu Rick Dalton ile onun uzun süredir birlikte çalıştığı dublörü Cliff Booth’un hikayesini anlatacak.

Film için etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getirmek isteyen Tarantino, ilk olarak Django Unchained’te birlikte çalıştığı Leonardo DiCaprio ile anlaştı. DiCaprio’nun ardından Brad Pitt’in de filmde yer alacağı duyuruldu. Filmde Leonardo Dicaprio Rick Dalton’a, Brad Pitt de Cliff Booth’a hayat verecek. Bununla beraber I, Tonya’daki performansıyla Oscar adaylığı elde eden Margot Robbie‘nin Sharon Tate’i canlandırması için yapımcı şirketle görüşme halinde olduğunu biliyorduk. IndieWire’ın haberine göre Robbie, filmde yer alacağını resmen doğruladı.

Kaynak: filmloverss

“Tarantino’nun emekli olmasını anlamıyorum”

10. filminden sonra emekli olacağını açıklayan Quentin Tarantino için Paul Thomas Anderson ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

1589

World War Z 2’nin çekimlerinde flaş gelişme

Brad Pitt’in Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacak olmasından dolayı World War Z 2’nun çekimleri bir kez daha ertelendi.

2912

Quentin Tarantino’nun Yeni Filminden Detaylar

Tarantino, 77 yaşındaki efsane oyuncu Al Pacino’yu filminde görmek istiyor.

4526

Quentin Tarantino Emekli Olma Planlarını Star Trek ile Erteliyor

Şu sıralar dokuzuncu filmi için çalışmalara devam usta yönetmen Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi için harekete geçti.

2321