Reeves: Duygusal Bir Batman Hikayesi İstiyorum

The Batman filminin yönetmeni Kara Şövalye'nin yeni hikayesinin duygusal olmasını istiyor.

  • 186PAYLAŞIM
  • 31213OKUMA

The Batman filmini biliyorsunuz Ben Affleck  yönetmekten vazgeçmişti, Affleck daha çok karaktere odaklanmak istediğini söyleyerek Batman olmaya devam edecek. Yönetmenlik koltuğuna ise Matt Reeves getirilmişti. Özellikle yeni serinin çok başarılı olduğu Planet of the Apes filminin yönetmenini getirmek gerçekten iyi bir karar. Tüm samimiyetimizle iyi bir iş çıkaracağını düşünüyoruz.

Reeves, son olarak yönettiği War for the Planet of the Apes‘in promosyon çalışmaları esnasında sık sık açıklamalarda bulunuyor ve fazlaca The Batman sorularına da maruz kalıyor. Reeves, daha önceki röportajlarında filmin Alfred Hitchcock‘tan izler taşımasını istediğini söylemişti.

Reeves yeni açıklamasında ise “Çok duygusal bir Batman hikayesi anlatmak istiyorum. Nolan’ın en sevdiğim yönü süper kahraman türünü ciddiye almasıydı. Şu an stüdyolar birçok filme izin veriyor ancak sınırlı bir özgürlük alanına sahibiz. Bu türdeki filmlerin, konusu itibariyle daha fazlasını verebilecek bir yönünün olduğunu farkettim” dedi.

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3938

Süper Kahraman Filmlerinde Hiç Farketmediğiniz 10 Detay

Sadece küçük detayları yakalayanların bulabildiği süper kahraman filmlerinden 15 ayrıntı, aklınızı alabilir!

3248

War For the Planet of the Apes’ten TV Fragmanları

War For the Planet of the Apes filminin gösterime girmesine bir ay kaldı ve filmden yeni tanıtım fragmanları yayınlandı.

40642

War for the Planet of the Apes’ten Fragman

Planet of the Apes serisinin son halkasından yeni fragman yayınlandı.

25984