Aquaman’de Neler Oluyor?

Aquaman'in solo filminden yepyeni bir kamera arkası fotoğrafı geldi!

aquaman

Game of Thrones’un  Khal Drogo’su olarak tanıdığımız Jason Momoa‘nın canlandırdığı Aquaman’in çekimleri başlamıştı. Şimdi de filmin yönetmeni James Wan ve başrol oyuncuları Jason Momoa ile Amber Heard‘ın yeni fotoğrafı paylaşıldı. Fotoğrafta yönetmen ile başrol oyuncularını bir kamyonetin arkasında gayet keyifli görüyoruz. Fotoğrafı paylaşan isim ise Amber Heard.

James Wan’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu DC evreninin bu yapımının kadrosu da bir hayli zengin. Amber Heard‘i Mera rolünde izleyeceğiz. Eski eşi Johnny Depp’ten olaylı şekilde ayrılan Heard’in Mera rolünün altından kalkıp kalkamayacağını merakla bekliyoruz! Filmde Aquaman’in sadık yardımcısı Nuidis Vulko rolünde Willem Dafoe ve Aquaman’in kötü kalpli yarı kardeşi Orm rolünde Watchmen’in Nite Owl’u Patrick Wilson yer alıyor. Filmin senaryosu David Leslie Johnson’ın kaleminden çıkıyor.

Jason Momoa, Aquaman olarak ilk defa Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde karşımıza çıkmıştı. Bu yıl da Justice League filminde de Aquaman’i göreceğiz.

Aquaman 5 Ekim 2018′de Türkiye’de vizyona giren filmler arasında yerini alacak.

Aquaman’den altyazılı fragman

Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı Aquaman filminden altyazılı ilk fragman geldi

2615

Aquaman’den ilk poster

Game of Thrones dizisindeki Khal Drogo rolü ile hafızalarda yer edinen Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı Aquaman filminden ilk poster geldi

3252

Bruce Willis ve Jason Momoa aynı projede!

Bol yıldızlı Los Angeles'ta Gizli Görev filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı

2303

Jason Momoa Bu Sefer Braven Filmi ile Uyuşturucuya Savaş Açıyor

Jason Momoa’lı “Braven”dan ilk fragman yayınlandı.

3332