Sahil Güvenlik’ten Altyazılı Fragman

Sahil Güvenlik filminden yeni altyazılı fragman yayınlandı, kaçırmayın!

Aksiyon filmlerinin taş adamı Dwayne Johnson’ın başında olduğu bir Sahil Güvenlik ekibinin hikayesinin fragmanı da bol aksiyon ve hareket dolu oluyor haliyle. Altyazılı fragman sizlerle!

Sahil Güvenlik uzun yıllar TV dizisi olarak yayınlanmıştı. Yeni sinema uyarlamasının yönetmenlik koltuğunda ise Seth Gordon oturuyor. Filmde Dwayne Johnson haricinde Zac Efron bir diğer başrol oyuncusu. Kadroda yer alan diğer isimler ise Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Hannibal Buress, Priyanka Chopra

“Film kendini işine adamış olan cankurtaran Mitch Buchannon’ın ekibini temel alıyor. Ancak ekibin yeni üyesi küstah cankurtaran, Mitch’in sinirlerini bir hayli zorluyor! Bu çatışmaya rağmen ikili sahil güvenliğini tehdit eden bir suç planı ile karşı karşıya kalınca birlik olmak zorunda kalıyor.”

Sahil Güvenlik filminin gösterim tarihi ise 2 Haziran 2017.

Dwayne Johnson ‘Gökdelen’de ölümle yüzleşiyor

Hollywood’un son yıllardaki box office canavarı Dwayne Johnson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Gökdelen”in son fragmanı yayınlandı.

3332

Dwayne Johnson’ın komedi filmi “Fighting with My Family” ertelendi!

Dwayne Johnson’lı aile komedisi “Fighting with My Family”nin vizyon tarihinde değişiklik oldu. Bu yıl 14 Temmuz’da gösterime girmesini beklediğimiz film, 1 Mart 2019’a ertelendi.

3822

Dwayne Johnson Rampage Filmiyle Sinemaseverler İle Buluşuyor

Canavar soslu filmin ilk fragmanı da neyse ki bizi fazla bekletmedi ve yayınlandı.

3539

Şimdi De Yeni Poster Geldi

Aksiyon filmlerinin taş adamı Dwayne Johnson ile Zac Efron'un başrollerini paylaştığı Sahil Güvenlik filminden yeni poster yayınlandı.

16377