Samuel L. Jackson’dan “Captain Marvel” paylaşımı!

rie Larson başrollü Captain Marvel'dan yeni set karesi geldi. Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin üstlendiği yeni süper kahraman macerasının setinden gelen kare merak uyandırdı.

Brie Larson başrollü Captain Marvel’dan yeni set karesi geldi. Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin üstlendiği yeni süper kahraman macerasının setinden gelen karede Yenilmezler filmlerinin karizmatik kahramanlarından S.H.I.E.L.D. müdürü Nick Fury’ye hayat veren Samuel L. Jackson’ı kalıbı çıkarılırken görüyoruz.

Ünlü oyuncunun kalıbının neden çıkarıldığı belirsizliği koruyor. Ancak gönderinin altında teoriler üreten sosyal medya kullanıcıları bunun Nick Fury’nin aslında uzaylı ırkı Skrull’lardan olabileceğine işaret ettiğini düşünüyor.

Caught a lil’ nap while going thru the process today!#captainmarvel #nickgettingfurious#lifecastsabitch

A post shared by Samuel L Jackson (@samuelljackson) on

Şayet Jackson bir Skrull ise, kadrodaki tek uzaylı o değil! “Humans”ın Anita’sı Gemma Chan, filmde Kree ırkından Minn-Erva karakterine hayat verecek. İnsanlığın arasına sızdığında Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva, Captain Marvel’ınkine benzer güçlere sahip olan bir karakter. Captain Marvel’ın beyaz perde macerasında yakışıklı oyuncu Jude Law, Captain Marvel’ın güçlerini kazandığı zaman ona yardım eden akıl hocası, doktor Walter Lawson karakterine hayat verecek. Kree ırkından gelme olan Mar-Vell isimli bir savaşçı olan karakter, dünyada saklanabilmek için doktor Walter Lawson karakterine bürünüyordu. Filmin kötü adamı ise uzaylı ırkı Skrulls’un lideri rolünde Ben Mendelsohn olacak. Kısacası filmde uzaylı ırkından karakterleri bol bol göreceğiz.

 

ABD Hava Kuvvetleri’nde bir güvenlik şefi olan Carol Danvers, Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu özel güçler kazanır. Yeni gelen gücüyle birlikte artan sorumluluğu, onu dünyayı kurtarmak için amansız bir savaşa sokacaktır.Senaryosu, Meg LeFauve ve Nicole Perlman’ın hazırladığı taslaktan, Geneva Robertson-Dworet tarafından senaryolaştırılan “Captain Marvel”, 8 Mart 2019’da ülkemizde vizyona girecek.

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı”ndan yeni video!

Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nda dünyanın sonu yaklaşıyor. Bir kez daha Russo kardeşlerin imzasını taşıyacak olan yeni devam halkası "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni tanıtım videosu yayınlandı. Gel

966

Avengers: Infinity War’dan İlk Posterler Geldi!

Marvel evreninin son filmi Avengers: Infinity War 27 Nisan'da beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor. Serinin meraklılarının bildiği üzere evrendeki en büyük savaşı anlatacak olan film, posterleri i

403

Bu kahramanlar gerçek hayatta da birer kahraman

Marvel sinematik evreninin oyuncuları gerçek hayatta da kahramanlık yapıyor.

679

Avengers: Infinity War’dan yeni fragman yayınlandı

27 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Infinity War'dan yeni fragman yayınlandı.

1187