Sherlock Holmes 3 geliyor mu?

Guy Ritchie'nin yönetmen koltuğuna oturduğu 2009 yılında başlayan Sherlock Holmes macerası hem ülkemizde hem de dünya çapında gişe ve beğeni olarak gözardı edilemez bir başarıya imza atmıştı.

Robert Downey Jr.’ın ünlü dedektif Sherlock Holmes ve Jude Law‘un da tüm zamanların en sevilen doktoru John Watson‘a hayat verdiği bu yeni uyarlama 2011 yılındaki ikinci filmi Sherlock Holmes: A Game of Shadowsile artık bir seriye dönüşmüştü. Sonrasında Robert Downey’nin rüştünü ispat etmiş bir süper kahraman olarak projeden projeye koşması ve Guy Ritchie’nin King Arthur gibi el attığı başka uyarlama projeler gerçekleşirken bugün büyük bir kitle sahibi olan Sherlock Holmes 3 uzun bir sessizliğe büründü.

Robert Downey Jr., Sherlock Holmes 3 için ısrarcı!

27 Nisan’da Avengers: Infinity War ile yeniden seyirci karşısına çıkacak olan Robert Downey Jr., Entertainment Weekly‘ye verdiği demeçte uzun süredir konuşulmayan Sherlock Holmes 3 hakkında umut vaadeden bir açıklamada bulundu. Avengers’ın ardından gerçekleştirmek istediği projelerden bahseden Robert Downey, başka bir Sherlock Holmes filmi daha düşündüklerinin altını çizmenin yanı sıra HBO için Perry Mason projesi geliştirdiklerini ve hâlâ bir Pinokyo filmi yapmak istediğini belirtti. Sherlock Holmes 3’ün akıbeti şu an için yalnızca Robert Downey’nin açıklamalarıyla sınırlı olsa da proje Warnes Bros.için öncelik sırasının zirvesinde yer alıyor.

Yeni Sherlock Holmes belli oldu

Sherlock Holmes ile Henry Cavill'in adı yan yana geldiğinde ilk akla gelen isim olmasa da İngiliz yıldız, bu karaktere can verecek yeni isim olacak.

2272

Avengers: Infinity War’dan yeni fragman yayınlandı

27 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Infinity War'dan yeni fragman yayınlandı.

2881

Sherlock’un Ekranlara Dönüş Tarihi Belli Oldu

Popüler BBC dizisi Sherlock’un ortak yapımcılarından Mark Gatiss, beşinci sezon için en erken tarihi açıkladı.

2954

Woody Allen Filmine Yıldız Yağmuru

Barselona, Barselona, Annie Hall gibi filmlere imzasını atmış olan usta yönetmen Woody Allen’ın adı henüz açıklanmayan filminin kadrosu adeta yıldızlar geçidi.

2205