Sand Castle’dan Kısa Tanıtım

Henry Cavill ve Nicholas Hoult’un başrollerini paylaştığı Netflix filmi Sand Castle'dan yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Netflix sadece dizileriyle değil, özel yapım filmleriyle de büyümeye ve bizleri mest etmeye devam ediyor. Özellikle iyi kadrolar, farklı hikayeler tercih eden şirket sinema dünyasına şimdiden yön vermeye başladı bile. Yine başarılı bir oyuncu kadrosu bulunan Sand Castle da kanıtlarımızdan biri durumunda. Filmden yeni bir tanıtım videosu da geldi.

 

DC’nin tüm sinema evrenini omuzlarına alarak kırmızı pelerini takmayı kabul ettiği günden beri ilgi odaklarımızdan biri olan Henry Cavill ve Nicholas Hoult’un başrollerini paylaştığı film 2003’ün Irak günlerine götürecek bizleri. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Fernando Coimbra oturuyor. Filmin kadrosunda Glen Powell, Tommy Flanagan, Logan Marshall-Green ve Beau Knapp de yer alıyor.

Film 21 Nisan’da Netflix üzerinden izlenilebilecek.

 

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2632

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3287

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2818

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3136