Blue’dan Fragman Geldi

Yavuz Çetin ve Kerim Çaplı’nın efsane grubu Blue Blues Band’in hikayesini anlatan "Blue" filminin fragmanı yayınlandı.

Türkiye’de Blues müzik denilince akla gelen ilk isim Yavuz Çetin’dir sanıyoruz. Yavuz Çetin ve Kerim Çaplı’nın 1990’lı yıllarda blues ve rock müzik için çok önemli olan grupları Blue Blues Band’in hikayesi 21 Nisan tarihinde sinemalarda olacak. Filmin fragmanı da oldukça dikkat çekici.

 

“1991 yılında kurulan Blue Blues Band dönemin en öne çıkan müzik topluluklarından biriydi. O zaman İstanbul müzik sahnesinin hemen her yerinde dolu dolu konserler veren grup tarihleri boyunca bir tane bile albüm kaydetmedi ancak yine de efsane olmayı başardı. Blues müziği Türkçe sözlerle başka bir hale taşıyan ve hala keyifle dinlememizi sağlayan Yavuz Çetin, Kerim Çaplı ve arkadaşlarının hikayesini biz merakla bekliyoruz!”

Blue” ismiyle gösterime girecek olan filmin yönetmenlik koltuğunda Sertan Ünver oturuyor. Filmin yapımcılığını ise Suzan Güverte(Güverte Film) üstleniyor. Filmin içinde Blue Blues Band’in kadrosunda yer alan Batu Mutlugil ve Sunay Özgür’ün haricinde bir çok ünlü isim de yer alıyor. Nejat İşler, Aylin Aslım, Teoman, Deniz Arcak, Gür Akad, Tanju Eksek, Melis Danişmend, Taner Öngür gibi isimleri de göreceğiz.

Kaybedenler Kulübü Yolda ile Seri Devam Ediyor

Yedi yıl sonra gelen devam filmi "Kaybedenler Kulübü Yolda"dan ilk afiş yayınlandı.

3633

Kaybedenler Kulübü Yolda Geliyor

2011 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayarak yüksek bir gişe rakamı elde eden Kaybedenler Kulübü filminin devamı niteliğindeki Kaybedenler Kulübü Yolda'nın çekimleri ekim ayının ilk haftasınd

3948

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

43047

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27867