Seni Gidi Seni Filminin Galası Yapıldı

Genç komedyenlerin usta isimlerle buluştuğu, geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken komedi filmi “Seni Gidi Seni” 17 Kasım 2017 vizyona giriyor.

“Seni Gidi Seni” Filminin Galası Bayrampaşa Pashador Sinemaları’nda Gerçekleşti.

Bu haftanın yerli komedi filmlerinden biri olan Seni Gidi Seni’nin galası Bayrampaşa Pashador Sinemaları’nda gerçekleşti. Başrollerini Ahmet Kayakesen ve Turgay Tanülkü’nün üstlendiği, kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Güray Özcan, İlay Erkök, Erkan Çelik, Tuğçe Dural ile usta oyuncular Zihni Göktay ve Turgay Tanülkü’nün yer aldığı yerli komedi “Seni Gidi Seni”nin galasına sinema ve sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Erkök galaya sevgilisi Keremcem ve ailesiyle birlikte gelirken, Emel Yıldırım da arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Gala öncesi yapılan ve yapımı iki buçuk saat süren ve Bayrampaşa sokaklarını süsleyecek grafiti de dikkat çekti.

seni-gidi-seni

Seni Gidi Seni Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Seni Gidi Seni” filminde İstanbul’un eski yerleşim bölgelerinden Bayrampaşa’yı izleyeceğiz.

Filmde İstanbul’un eski semtlerinden Bayrampaşa’da doğan taksici Bülent ve döşemeci Sedat, mahalle kültürü ile büyüyen iki delikanlıdır. Çocukluklarından beri kendilerine hem ağabeylik hem babalık yapan Tarık ağabeylerinin dolandırıldığını öğrenen ikili, onu kurtarmak için işe koyulurlar ve bol aksiyonlu bir serüvene yelken açarlar.

Başrollerini Ahmet Kayakesen ve Turgay Tanülkü’nün üstlendiği “Seni Gidi Seni“nin kadrosunda Ayhan Taş, Zihni Göktay, Ahmet Dursun, Burak Satıbol, Güray Özcan, Arzu Oruç, İlay Erkök, Erkan Çelik ve Tuğçe Dural da bulunuyor. Senaryosunda Erdoğan Eyrik’in imzası bulunan “Seni Gidi Seni”nin yönetmen koltuğunda ise Sibel Tunç oturuyor.

Senaryosunu Erdoğan Eyrik yazdığı filmin yönetmenliğini ise Sibel Tunç’un üstleniyor.

Seni Gidi Seni” Filmi 17 Kasım 2017’de vizyona giriyor.

“Seni Gidi Seni” Filminin Fragmanı:

17 Kasım’da seyircisiyle buluşacak olan “Seni Gidi Seni” filminde yepyeni bir klip yayınlandı. Filme adını veren 1990’lı yıllara damga vuran efsane şarkı “Seni Gidi Seni” nin klibi yayınlanmasıyla birlikte de büyük beğeni topladı.

Vizyon Filmleri – 29 Aralık 2017

29 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3504

Van Gogh’un Hayatını Loving Vincent İle Daha Yakından Tanıyalım

Hugh Welchman ve Dorota Kobiela'nın yönettiği "Loving Vincent", ünlü ressam Van Gogh'un hayatını, ressamın tablolarından esinlenerek hazırlanan bir estetikle gözler önüne seriyor.

4246

Slumber Filmiyle Korkmaya Hazır Olun

Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı "Slumber", kendini karanlık bir ruh ile mücadele içerisinde bulan Alice'in hikâyesini anlatıyor.

2891

Kalp Atışı Dakikada 120 İçin Geri Sayım Başladı

Robin Campillo'nun yönettiği ve prömiyerini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Kalp Atışı Dakikada 120, 1990'ların başında AIDS'e karşı farkındalık yaratmaya çabalayan Act-Up Paris aktivist örgü

4428