Boss Level Filminin Hazırlıkları Başlandı

Boss Level filmi ile Mel Gibson ve Frank Grillo bir araya geleceği konuşuluyor.

  • 16PAYLAŞIM
  • 2674OKUMA
mel-gibson-frank-grillo

Aksiyon filmlerinin usta oyuncusu Mel Gibson ve yıldızı son yıllarda iyice parlamaya başlayan Frank Grillo’nun adı yeni bir proje için bir arada geçiyor. Gelen haberlere göre ikili Boss Level filminde başrolleri üstlenmek için anlaşma aşamasında olduğunu söyleniyor. Filmin yapımcılığını Randall Emmett, George Furla, Lorenzo di Bonaventura ve Mark Vahradian üstlenecek.

The Grey ile tanıdığımız Joe Carnahan’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstleneceği filmin aksiyon-gerilim tadında bir yapım olacak. Kulislerde dolaşan söylentilere göre Frank Grillo filmde Roy karakterini canlandıracak.

Boss Level Filminin Konusu:

Roy adlı emekli özel kuvvetler veteriner hekimi, ölümünü asla bitmeyen bir döngü içinde tekrar tekrar yaşamaya mecbur bırakılır. Roy, sonsuz acısını durdurmak için kimin sorumlu olduğunu bulmalı ve onları durdurmalıdır.

Mel Gibson’ın ‘Tutku: Hz. İsa’nın Çilesi 2’ İle Devam Ediyor

Vizyona girdiği 2004 yılında dünya çapında tartışmalara sebep olan Mel Gibson filmi The Passion of the Christ (Tutku: Hz. İsa'nın Çilesi)’nin devam halkası The Resurrection üzerindeki çalışmalar sürüy

5103

Cehennem Silahı 5 İçin Hazır Olun

Ünlü aktörler Mel Gibson ve Danny Glover’ın başrollerini paylaştığı efsaneleşen film Cehennem Silahı’nın beşinci filmi için görüşmelere başlandığı açıklandı.

3227

DC’de Mel Gibson Sesleri

Mel Gibson’ın adı DC’nin ikincisini çekmeye karar verdiği Suicide Squad için yüksek sesle söyleniyor!

7875