Serkan Keskin’den Leyla ile Mecnun Açıklaması

Başarılı oyuncu Serkan Keskin, “Gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek Leyla ile Mecnun’un filmini yapabiliriz” açıklamasında bulundu.

  • 15PAYLAŞIM
  • 2433OKUMA

NTV Radyo’daki 20 Dakika programına açıklamalarda bulunan 39 yaşındaki Serkan Keskin, kendisinde en çok iz bırakan karakterin Leyla ile Mecnun dizisindeki İsmail Abi olduğunu belirtti.

Leyla ile Mecnun’un sinema filminin yapılmasını kendi aralarında hep konuştuklarını söyleyen Keskin, “Her birimiz şu an farklı projelerde yer alıyoruz. Zaten film yapmak programlayarak olmamalı. Gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek bir araya gelir ve o zaman Leyla ile Mecnun’un filmini yaparız. O dönem ‘bir müzik grubu kursak mı?’ gibi bir düşüncemiz vardı. Bir gün hepimiz birbirimizi çok özleyip bir araya gelebiliriz ve grubumuzu da kurabiliriz” diye konuştu.

Keskin, gelecekteki planları arasında film çekmek olduğunu da vurgulayarak, “Bazen film hayalleri kuruyorum. O kadar işin içindeyim ki ister istemez bir şeyleri görüyorsunuz ve öğreniyorsunuz. Hikayelerim, fikirlerim var. Ama benim için öncelik oyunculuk” ifadelerini kullandı.

Serkan Keskin’i 13 Ekim’de vizyona girecek olan Cingöz Recai filminde izleyeceğiz.