Sıfır Bir Dizisinden İlk Fragman

3. sezonu BluTV’de olacak olan Sıfır Bir dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

  • 31PAYLAŞIM
  • 5044OKUMA
Sifir-Bir-Dizisi'nden-İlk-Fragman

Adana’nın belalı olarak anılan meşhur Hürriyet Mahallesi’nde bir grup gencin gerçek hikâyelerden esinlenerek hazırladığı Sıfır Bir dizisinin 3. sezonu merakla bekleniyordu. İlk iki sezonunda tamamen amatör şartlarda çekilmesine rağmen samimiyeti, sınırlı şartları zorlayan kurgusu ve güzel müzikleri sayesinde izleyici tarafından büyük bir takdire ve desteğe ulaşan dizi, bu başarısının karşılığını alıyor.

3. sezonu ile birlikte BluTv’de yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yapımı da BluTV’ye ait. Böylece daha fazla profesyonel imkâna sahip olacak dizi, kalite olarak ilk iki sezonun da üzerine çıkabilir. İlk iki sezonu da BluTv’den yayınlanacak olan Sıfır Bir, göç gettosu olan Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde büyümüş Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un mahallede kol gezen belli çeteler tarafından yaratılmış kadın ticaretine, uyuşturucuya ve mahalleye sırtını dönenlere karşı omuz omuza amansız mücadelesini anlatıyor.

İkinci sezonu Savaş ve ekibinin yeni bir düşman edinmesi ve Anafor’un düğününün bu kişilerce basılması sonucu mahallelinin çoğunun yaralanmasıyla biten Sıfır Bir’in üçüncü sezonunda Savaş ve arkadaşlarının bu yeni düşmanla olan çarpışmalarını izleyeceğiz gibi duruyor. Bir diğer farklı haber de, ilk iki sezondan farklı olarak bu sezonda Savaş, Özgür ve Cio’nun çocukluklarını, aralarındaki kardeşlik bağının nasıl oluştuğunu ve hangi koşulların onları böylesine bir hayata sürüklediğini de izleyeceğiz.

İlk fragmanı yayınlanan Sıfır Bir dizisi, 9 Kasım 19.01’de BluTv üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Emre Yeksan filmi Körfez, Blue TV’de!

Pek çok uluslararası festivalden ödüller alan Körfez, sinemadan sonra ilk defa sadece BluTV'de olacak.

2632

Son Dönemlerin En İyi Yerli İnternet Dizileri

En profesyonel prodüksiyonundan en düşük bütçeli yapımlara kadar bulabileceğiniz birbirinden güzel Türk yapımı internet dizileri listemizi sizin için derledik iyi seyirler.

11725

Masum Yeni Sezonda Televizyonda!

Başrollerinde Haluk Bilginer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin gibi usta isimlerin yer aldığı Masum dizisi her Pazar Kanal D'de.

3339

BluTV’den Yeni ve Yenilikçi Bir Dizi: 7Yüz

BluTV yeni dizisi 7Yüz ile yepyeni bir formatla karşımıza çıkacak.

13251