Şirinler Vizyonda

Yıllarca neşeli halleri ve maceralarıyla televizyonda yer alan Şirinler yeni filmiyle bugün gösterimde.

  • 99PAYLAŞIM
  • 16499OKUMA

7 Nisan tarihinde gösterime giren filmlerin detaylarını ve fragmanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Çizgi film dönemlerinden beyaz perdeye geçen ve başarılı gişelerle ilerleyen Şirinler serisi bu sefer tamamen animasyon olan yeni filmiyle bugün gösterime girdi. Daha önce gerçek oyuncuların da olduğu iki filmden sonra bu sefer sadece animasyon film olarak vizyonda.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Kelly Asbury oturuyor. Seslendirme kadrosunda ise Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello, Jack McBrayer, Danny Pudi, Mandy Patinkin yer alıyor.

 

“Gizemli bir harita, Şirine’yi ve onun en yakın arkadaşları Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin’i sihirli varlıklarla dolu yasak ormanda, gizemli kayıp köyü, kötü Büyücü Gargamel’den önce bulmak için heyecanlı ve esrarengiz bir yarışın içine sokar. Tümüyle aksiyon ve macera dolu Şirinler: Kayıp Köy filminde, Şirinler, Şirin dünyasının gelmiş geçmiş en büyük sırrını keşfetmek için maceraya atılıyorlar.”

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

3021

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3749

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3105

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3084