Aşkın Krallığı Gösterime Girdi

Ruth Williams ve Seretse Khama'nın zorluklarla dolu aşk hikayesini bugünden itibaren sinema salonlarında izleyebilirsiniz!

  • 114PAYLAŞIM
  • 19086OKUMA

7 Nisan tarihinde gösterime giren filmlerin detaylarını ve fragmanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Aşkın Krallığı farklı hikayesiyle sizleri sinemalara davet ediyor. Özellikle bildiğimiz bir aşk hikayesinden çok daha farklı temeller üzerine kurulu senaryosuyla film için bizim umudumuz çok yüksek.

Daha önce Güzelliğin Rengi filmiyle dikkatleri çeken Amma Asante filmin yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Susan Williams’ın kitabından uyarlanan filmi sinemaya taşıyan senaryonun altında Guy Hibbert’ın imzası bulunuyor. Filmin başrollerini David Oyelowo, Rosamund Pike ve Tom Felton paylaşırken, kadroda yer alan diğer isimler Jack Davenport, Laura Carmichael, Terry Pheto, Jessica Oyelowo

 

“Seretse, bir dans partisinde tanıştığı Ruth Williams’a ilk görüşte aşık olur. Ortak zevkleri, benzer espri anlayışı olan ikili birkaç hafta içerisinde evlenmeye karar verirler. Ancak evliliklerine taş koymak isteyenler sıraya girmiştir. Bugünkü adıyla Bostwana’nın krallığının varisi Seretse’nin beyaz bir kadınla evlenmesini istemeyen halkını ikna etmesi gerekirken, ikili, aşkları uğruna, siyasi çıkarları için bu evliliğe karşı olan İngiliz hükümetinden politik manevralarıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır.”

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

2895

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3658

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

2989

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

2975