Sophie Turner, Gökyüzünden Düşen Kız’ı Canlandıracak

Game of Thrones’un Sansa Stark’ı ve X-Men evrenin en gözde mutantlarından biri olan Jean Grey’i canlandıran Sophie Turner, yeni bir projenin hazırlıklarına başladı. 

sophie-turner

Bu sezon final yapacağı açıklanan Game of Thrones’dan sonra yeni bir proje ile daha karşımıza çıkmaya hazırlanan Turner’ın yeni filmi Girl Who Fell From The Sky (Gökyüzünden Düşen Kız) olacak.

Yönetmen koltuğunda olan Stan Brooks’un Juliane Koepcke ve Beate Rygiert’in kitabından uyarladığı senaryoda Koepcke karakterini canlandıracak olan Turner, Peru’nun yağmur ormanlarında bir uçak kazasının ardından vahşi ortamda tek başına kalmış olan bir karakterin öyküsünü bize anlatıyor. 24 Aralık 1971’de LANSA 508 numaralı uçuşa binen 17 yaşındaki bir lise öğrencisi, uçağa yıldırım çarpmasıyla birlikte kendini korkunç bir felaketin içinde buluyor.

gokyuzunden-dusen-kiz

Orman Yoluyla 11 Günlük Bir Yolculuk

Kabinden kurtulan, ancak hala koltuğuna bağlı olan Koepcke, yağmur ormanlarının ortasında binlerce tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Ardından yardım bulmak için orman yoluyla 11 günlük bir yolculuğa başlıyor. Kulağa Stark’ın yapacağı bir şey gibi geldi, değil mi?

Turner tehlikeli bir yolculuk yaparken, sinemaseverlerde ise gerilim yüklü bir film beklentisi yaratıyor.

Turner’ın kişisel hayatında ise her şey yolundaymış gibi gözüküyor. Sevimli bir köpek yavrusunu sahiplendikten kısa bir süre sonra, erkek arkadaşı Joe Jonas ile nişanlandığını açıkladı.

Bu arada merakla beklediğimiz Game of Thrones için henüz belirlenmiş bir vizyon tarihi yok, ancak Turner ayrıca X- Men: Dark Phoenix yapımıyla önümüzdeki sene yine karşımızda olacak.

Game of Thrones 2019’da Geliyor

Dizinin yıldızı Sophie Turner, verdiği bir röportajda dizinin prömiyer tarihini açıkladı.

3374

X- Men: Dark Phoenix Filminin Hazırlıkları Devam Ediyor

Jean Grey karakterinin Phoenix'e dönüşümü etrafında gelişecek X-Men: Dark Phoenix'e ilk bakış...

3024

HBO’dan Eğlenceli Tanıtım

HBO'nun açılış müziğini kanalın içerisinde yeni sezonda yer alan ünlü isimler yeniden seslendirdi, videoyu kaçırmayın!

20969

Haber Jean Grey’den

X-Men: Apocalypse ile Jean Grey olarak karşımıza çıkan Sophie Turner yeni X-Men filmiyle ilgili haberler verdi.

11988