Spider-Man Homecoming Vizyonda!

Marvel Sinematik Evreni’ne Captain America: Civil War filmiyle dahil olan Spider-Man’in yeni ve bu evrene ait ilk filmi Homecoming bugün gösterime girdi.

  • 187PAYLAŞIM
  • 31343OKUMA

Filmin yönetmenlik koltuğunda Jon Watts oturuyor. Spider-Man’imiz ise Tom Holland. Filmin başrollerinde Iron Man olarak Robert Downey Jr., yukarıda da belirttiğimiz gibi The Vulture olarak Michael Keaton yer alıyor. Diğer isimler ise Zendaya, Marisa Tomei, Martin Starr, Angourie Rice, Jon Favreau.

 

Özellikle Spider-Man’in The Vulture ile karşılaşacağı her an belli ki filmde en fazla heyecanlanacağımız sahneler olacak. Michael Keaton gibi usta bir aktörü de The Vulture rolüyle izlemek çok keyifli olacak. Ayrıca meşhur kahramanımız Iron Man’i de filmde bol bol görecek gibiyiz.

Özellikle Spider-Man’in kostüm detayları gerçekten çok iyi görünüyor. Stark teknolojisiyle yaratılan Spider-Man kostümü, evde dikilen öylesine bir kostüm değil en azından ve bu da çok daha iyi olmasını sağlıyor bizce.

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3157

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2545

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2506

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2828