Stranger Things 1. Sezon

Size bir dizi söyleyeceğim hem 80'lerin nostaljisini koklayacağınız hem zamanın ilginç gerilimi enteresanlık dizilerine taş çıkaran bir dizi olarak ilk sezonu geride bıraktık.

  • 25PAYLAŞIM
  • 4158OKUMA

Peki ilk sezonda neler ile karşılaştık bu dizi nedir bu dizi bu kadar iyi yapan neler var beraber üzerine konuşalım. Stranger Things iyi yapan en önemli faktörlerden biri 80’ler konsepti bana kalırsa. Seksenler ile tüm nostaljiyi sevenleri kalbini kazandığı gibi çok sıcak bir yapısı ile hemen bir tüm karakterleri de hızlıca benimsiyor ve dertleri dertlerimiz oluyor.

Stranger-Things-Sitcom

Özellike çocuk karakterlerin oyunculuğu ile gerçekten hem sevdirdi hemde endişe duymamıza bir sebep veren karakterler oldu.

 

960Diziyi sevince herşeyi seviyorsun konseptinden daha fazlası var sanırım bu dizide özellikle klasik bir korku gerilim konusuna sahip olan ezik çocuk cool kız eşleşmesi liseliler ama tüm olaylar bunları etrafında oluyor bu aile ne çekti gibi söylemlere neden olsada dizinin nostaljik ve özellikle geek dokundurmaları göndermeleri herşeyi unutturup gerçekten diziyi sevdirdi merakla ikinci sezonu bekliyoruz.

12-stranger-things-8.w750.h560.2x

Haziran ayında en çok konuşulan diziler belli oldu

Haziran ayında en çok konuşulan, en çok ses getiren dizileri belli oldu.

3147

Çayınız kahveniz hazır mı? Bu dizileri mutlaka izlemeniz gerekiyor…

Hayatımıza adeta bir nimet gibi giren Netflix’i seviyoruz. Kimi zaman kendimizi ekran başından alamayıp sonunda bilgisayara ya da tablete sarılmış bir şekilde bile buluyoruz.

25806

Bu Defa Dizi Olarak

King Kong hiç eskimeyen efsane bir karakter. Şimdi de dizisi için haberler var!

17003

Fargo’da Yeni Fragman

Fargo yeni sezon bölümleriyle yeniden adından söz ettirecek gibi duruyor.

17297