Sylvester Stallone’un yeni filmi “Kaçış Planı 2:Hades”ten poster!

Sylvester Stallone'lu aksiyon serisinin devam halkasından uluslararası posterler yayınlandı.

Sylvester Stallone’lu Kaçış Planı 2: Hades’te kimler var? 2013 yapımı “Kaçış Planı”nın 5 yıl aradan sonra gelen devam halkasının başrollerinden uluslararası karakter posterleri yayınlandı. Gelen posterlerde Stallone ile birlikte “Galaksinin Koruyucuları” serisinin Drax’ı olarak parlayan Dave Bautista ve Uzakdoğu aksiyon filmlerinin aranan yüzü Huang Xiaoming de yer alıyor.

“Kaçış Planı” yapısal güvenlik konusunda dünyanın en önde gelen yetkililerinden olan bir adamın, “Mezar” olarak adlandırılan çok gizli, yüksek teknolojili bir tesisten kaçma planını ele alıyordu. Devam halkasında da ilk filmin baş kahramanı Ray Breslin’i takip ediyoruz. Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Ama takım üyelerinden biri Hades olarak bilinen bilgisayarlı tekno-terör savaş-labirentinde kaybolduğunda, Breslin ile Trent DeRosa ile birlikte, dünyanın en iyi gizli hapishanesine girme, kaçırılan takımı serbest bırakma ve onları canlı halde geri getirmenin bir yolunu bulmalıdır…

Kadrosunda Jaime King, Jesse Metcalfe, Wes Chatham, Lydia Hull, Titus Welliver ve Curtis Jackson gibi isimleri de bulunduran aksiyon yapımı “Kaçış Planı 2″nin yönetmen koltuğunu “Arsenal”e imza atan Steven C. Miller üstleniyor. “Kaçış Planı 2: Hades” 29 Haziran’da ülkemizde vizyona girecek.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone
Dave Bautista
Dave Bautista
Huang Xiaoming
Huang Xiaoming

 

Vizyona giren filmler! (29 Haziran 2018)

Bu hafta vizyona 9 film girerken Sylvester Stallone'un merakla beklenen filmi Kaçış Planı 2 büyük bir merakla beklenen film de izleyicisiyle buluştu. İşte haftanın filmleri:

2611

Sylvester Stallone yeni filmi Creed 2’nun çekimleri başladı

En çok beklenen filmlerden olan ve başrollerinde Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin olduğu Creed 2'nin çekilmerine başladıklarını duyurdular.

2044

“The Expendables 4” Geliyor

Sylvester Stallone, şahsi Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla serinin "The Expendables 4" ile devam edeceği müjdesini verdi.

2734

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3192