Teknoloji Devi Apple İlk Bilim Kurgu Dizisiyle İddialı Başlangıç Yapacak

Teknoloji devi Apple için "See" adlı yeni bir bilim kurgu konsepti üzerinde çalışıyor.

Apple

Peaky Blinders ve Taboo gibi ses getiren projelerin yazarı ve yapımcısı, yönetmen Steven Knight’ın bu aralar yeteri kadar dolu olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Knight projeye doymuyor ve şimdi teknoloji devi Apple için “See” adlı yeni bir bilim kurgu konsepti üzerinde çalışıyor.

Steve-Knight

Teknoloji şirketi Apple, Amazon ve Netflix gibi markalarla rekabet etme çabalarını sürdürüyor ve Steven Spielberg’in Amazing Stories’ine benzediği söylenen See, Ronald D. Moore tarafından yönetilecek. Apple’ın vizyonunu nasıl tamamlayacağını merak ettiğimiz dizi gelecekte geçecek epik bir drama olacak. Peaky Blinders ve Taboo gibi dizilerin arkasındaki bir ismin yer alması da dizinin oldukça iddialı olacağını gösteriyor.

Açlık Oyunları yönetmeni Francis Lawrence da bu projede yer alıyor ve dizinin en az bir bölümünü çekmeyi planlıyor. Apple henüz bölüm miktarını kesinleştirmedi, ancak muhtemelen ilk sezon sekiz bölümden oluşacak.

Apple Dizi Dünyasına El Atıyor

Geçtiğimiz haftalarda Steven Spielberg’in antoloji serisi Amazing Stories’in Apple ile ekranlara döneceği açıklanmıştı. Şimdiyse sırada başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon gibi iki öne

2475