Testere: Jigsaw Efsanesi 3 Kasım 2017’de Vizyonda

Tüm zamanların en başarılı korku serilerinden Testere (Saw), 3 Kasım 2017'de vizyona girecek Testere: Jigsaw Efsanesi ile köklerine geri dönüyor.

Testere-Jigsaw-efsanesi-3-kasim-2017-vizyonda

Bugüne kadar 7 filmi çıkan ve sinema tarihinin en başarılı korku serileri arasında yer alan Testere (Saw), tekrar sinemaseverlerle buluşuyor. 2010 yılında vizyona giren Saw 3D’nin ardından uzun bir süre ara veren Testere serisi, 3 Kasım 2017’de vizyona girecek Testere: Jigsaw Efsanesi ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

2004 – 2010 yılları arasında her yıl yeni bir Testere filmi çıkmış ve bu hızlı üretim stratejisi yüzünden filmlerin kalitesi git gide düşmüştü. Bu nedenle yeni filmin merkezine, cinayetlerin arkasındaki isim olan Jigsaw yerleştirildi. Jigsaw, yani John Kramer hikaye gereği yaklaşık 10 yıl önce ölmüştü.

Ünlü korku serisi Testere’nin yeni filmi Jigsaw, öldüğü bilinen ve sıra dışı cinayetleriyle tanınan John Kramer’in işlediklerine benzer cinayetlerin işlenmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Daybreakers ve Predestination gibi filmlerden tanıdığımız Michael ve Peter Spierig ikilisinin yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Laura Vandervoory yer alıyor. Testere: Jigsaw Efsanesi 3 Kasım 2017’de vizyona giriyor.

Saw(Testere) 9 Yolda

Twisted Pictures, sekizinci Testere (Saw) filminin gişedeki başarısının ardından şu sıralarda dokuzuncu filmi planlıyor.

3973

ABD Box Office Zirvesinde Testere: Jigsaw Efsanesi

ABD Box Office verilerine göre Testere (Saw) serisinin yeni filmi Jigsaw, 16.25 milyon hasılatla gişenin zirvesine yerleşti.

3980