The 15:17 to Paris Filminin Vizyon Tarihi Kesinleşti

Ünlü oyuncu ve yönetmen Clint Eastwood'un yeni filmi The 15:17 to Paris, 9 Şubat 2018'de sinemaseverlerle buluşuyor.

The-15-17-to-Paris-Filminin-Vizyon-Tarihi-Belli-Oldu

Son olarak ‘Sully’ filmiyle yönetmen olarak başarılı bir çalışmaya imza atan Oscar’lı aktör ve yönetmen Clint Eastwood, yeni filmi The 15:17 to Paris ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Eastwood, ‘The 15:17 to Paris: The True Stroy of a Terrorist, a Train, and Three American Heroes’ (15:17 Paris’e: Bir Terörist, Bir Tren ve Üç Amerikan Kahramının Gerçek Hikayesi) adlı kitabın sinema uyarlamasında yönetmen koltuğunda oturuyor.

1992’de yönettiği ve oynadığı ‘Unforgiven’ adlı filmle en iyi yönetmen Oscar’ını kazanan ve en iyi aktör ödülüne aday gösterilen Eastwood’un yeni drama türündeki filminin vizyon tarihi ise 9 Şubat 2018.

Başyapımcılığını Bruce Berman’ın, yapımcılığını ise Warner Bros / Village Roadshow üstlendindiği filmin senaryosunu da Dorothy Blyskal yazdı. Oyuncu kadrosunda Jenna Fischer, Judy Greer, Ray Corasani, Paul-Mikél, Bryce Gheisar ve William Jennings gibi isimler öne çıkıyor.

The 15:17 to Paris filminin konusunda , 21 Ağustos 2015’te Amsterdam’dan Paris’e giden trende terör eylemi planlayan bir saldırgan ve onu engellemeye çalışan üç genç Amerikalının öyküsünü anlatılıyor.

The 15:17 to Paris filminin vizyon tarihi 9 Şubat 2018 olarak kesinleşti.

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

396

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

1337

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

1166

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

1078