‘The Big Bang Theory’ ekranlara veda ediyor

CBS’in uzun soluklu komedi dizisi ‘The Big Bang Theory’ 12. sezonun ardından ekrana veda edecek

  • The Big Bang Theory ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Warner Bros. imzasıyla ekrana taşınan dizi, 12. sezonun ardından final yapacak.
  • Kaynaklara göre The Big Bang Theory’nin final kararının altında takvimsel sıkıntılar yatıyor. Zira geçtiğimiz sezon başroldeki beş oyuncuyla yeni kontrat için masaya oturulmuş ancak bu süreç beklenenden çok daha uzun sürmüştü. Sürecin sonunda ise başroller, diziye sonradan katılan Melissa Rauch ve Mayim Bialik’in maaşlarının artırılması için kendi maaşlarından kesinti yapılmasına razı olmuştu. Dizinin devam etmesi durumunda aynı pazarlık sürecinden bir kez daha geçilecekti.
  • Finali getiren bir diğer gelişme ise dizinin yıldızı Jim Parsons’ın artık devam etmek istememesi. Yapımcıların, Parsons’ın olmadığı bir versiyonu istemedikleri haberler arasında.
  • Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Kunal Nayyar ve Simon Helberg’ün başrollerini paylaştığı The Big Bang Theory, ekranın en çok izlenen komedilerinde başı çekiyor. 11. ve 12. sezon onaylarını geçtiğimiz yıl alan dizi, yürütücü yapımcı kadrosundaki Chuck Lorre, Bill Prady, Steven Molaro ve Steve Holland’ın imzasıyla ekrana taşındı.
  • Kaynak: Beyazperde