The Fate of The Furious Fragmanı Sonunda Çıktı!

  Hızlı ve Öfkeli hayranlarının merakla beklediği fragman sonunda yayınlandı! Adının The Fate of The Furious (Öfkelinin Kaderi) olacağı geçtiğimiz günlerde duyurulan Hızlı ve Öfkeli 8 filmi, fragman görüntüleriyle macera ve hız tutkunlarını bir kez daha mest etmeyi başardı. Yedinci filmdeki güçlü kadrosunu aynı tutan, bu güçlü ekibe bir de Charlize Theron ve Hellen Mirren gibi Oscarlı […]

 

Hızlı ve Öfkeli hayranlarının merakla beklediği fragman sonunda yayınlandı! Adının The Fate of The Furious (Öfkelinin Kaderi) olacağı geçtiğimiz günlerde duyurulan Hızlı ve Öfkeli 8 filmi, fragman görüntüleriyle macera ve hız tutkunlarını bir kez daha mest etmeyi başardı.

Yedinci filmdeki güçlü kadrosunu aynı tutan, bu güçlü ekibe bir de Charlize Theron ve Hellen Mirren gibi Oscarlı güçlü oyuncuları ekleyen The Fate of The Furious, standart fragmanlardan daha uzun olan fragmanı ile de dikkat çekti. Fragmanda artık aile gibi olan ekibin, ailelerinin en önemli üyeleri arasında yer alan Dom ile karşı karşıya gelmesi de bir diğer dikkat çekici nokta.

İzleyenleri koltuklarına çivileyecek dikkat çekici bir aksiyon filminin habercisi olan The Fate of The Furious fragmanı heyecan dolu saatlerin bizleri beklediğini kanıtlar nitelikte.

Ünlü oyuncular, inanılmaz aksiyon sahneleri ve göz kamaştıran arabalarla Hollywood’un harika pazarlama örneklerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli; sekizinci filmiyle de büyük bir hasılat elde edeceğe, 2017’nin en çok kazandıran yapımlarının başında geleceğe benziyor.

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

46662

“Hızlı ve Öfkeli” Spin-off filmi “Hobbs and Shaw”un çekimleri başladı!

Dwayne Johnson ve Jason Statham'ı tekrar buluşturan "Hobbs and Shaw"un çekimlerine başlandı

3147

Hızlı ve Öfkeli Netflix’te dizi olarak uyarlanıyor

Gişe rekortmeni Hızlı ve Öfkeli serisi (Fast & Furious), Netflix tarafından dizi formatında ekranlara taşınmaya hazırlanıyor

2730

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3430