The Lego Ninjago Movie Vizyonda

Merakla beklediğimiz Lego'nun üçüncü filmi The Lego Ninjago Movie vizyonda.

  • 20PAYLAŞIM
  • 3227OKUMA

The Lego Ninjago Movie’nin geçtiğimiz hafta yayınlanan İstanbul içerikli fragmanı ile iyice heyecanlanmıştık. Sarı kafalı dünyaca ünlü Ninja oyuncakların hikayesinin anlatılacağı filmin tanıtımından da anlaşıldığı üzere yine eğlenceli bir animasyon geldiği için çok mutluyuz. Bugün gösterime giren The Lego Ninjago Movie‘ye kavuşmuş olduğumuz için çok heyecanlıyız.

The Lego Ninjago Movie Fragmanı

 

Filmin yönetmen koltuğunda Charlie Bean oturuyor. Filmin seslendirme kadrosunda çok önemli isimler yer alAsya dövüş sanatları filmlerini bizlere yıllarca izleten veteran aktör Jackie Chan filmde Sensei Wu karakterini seslendiriyor. Olivia Munn Koko karakterini, Dave Franco Lloyd karakterini, Michael Peña Kai karakterini, Abbi Jacobson Nya karakterini, Zach Woods Zane karakterini, Fred Armisen Cole karakterini ve Justin Theroux da Garmadon karakterini seslendiriyor.

The Lego Ninjago Movie’nin heyecan yaratan İstanbul içerikli fragmanı çok ses getirmişti.

The Lego Ninjago Movie Konusu

“Ninjago’nun macerası sizi Ninjago şehrindeki genç Lloyd namı değer Yeşil Ninja’yı, gizli savaşcı ve Usta LEGO yaratıcı arkadaşlarıyla birlikte aksiyon dolu bir mücadeleye çağırıyor. Esprili ve esprili olduğu kadar zeki Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu aynı zamanda Lloyd’un babası olan Garmadon’a karşı savaşmak zorundalar. Mekanikler mekaniklere , babalar oğullara karşı savaşıyor. Bu destansı mücadele onların kızgınlıklarını test edecek ama modern zamanın disiplinsiz ninjaları da bu sırada egolarından uzaklaşıp birlikte hareket etmeyi ve içlerindeki gerçek gücü ortaya çıkarmayı öğrenmelidirler.”

The Lego Ninjago Movie’den İstanbul’lu Fragman

The Lego Ninjago Movie’den gelen İstanbul içerikli fragman ile iyice heyecanlandık. Film 29 Eylül'de sinemalarda!

3385

Zirvede Sarı Kahramanlar Var

ABD Box Office’in son verilerine göre zirvede The Lego Batman Movie var.

9051

Sarı Kafalar’ın Bir Diğer Filminin Fragmanı Geldi

The Lego Ninjago Movie filminin fragmanının teaserı yayınladı. Fragman ise bugün bizlerle buluşacak, beklemedeyiz!

4750

Lego’dan Batman Filmi Alır Mıydınız?

10 Şubat’ta ülkemizde gösterime girecek olan The Lego Batman Movie’nin Lego setleri de satışa sunuldu.

3532