Firardayız Filmi Gösterimde

Yönetmen Tolga Baş’ın beşinci uzun metraj filmi Firardayız yarın vizyonda olacak.

  • 17PAYLAŞIM
  • 2744OKUMA

Tolga Baş’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Firardayız filminin kadrosu da bir hayli kalabalık. Son zamanlarda özellikle komedi filmlerinde öne çıkan Çetin Altay bir Mehmet Baş filminde daha başrolde. Filmin kadrosunda öne çıkan diğer isimler ise Mehmet Özgür, Burak Satıbol, Ferit Aktuğ, Burcu Binici, Lemi Filozof ve Melisa Şalgam.

Firardayız Filminin Konusu

“Ekrem, Salim ve Nuri; hapishaneden çıkışlarına kısa bir süre kalmasına rağmen, içerde kendileri için “Baba” figürüne dönüşen Piri Babanın zor duruma düştüğünü öğrendiklerinde hapishaneden kaçmak için planlar yapmaya başlarlar. Hayatlarını daha da karışık hale getirecek olan Ekrem, Salim ve Nuri için macera başlamak üzeredir. Bir tarafta peşlerini bırakmayan aksilikler, diğer tarafta ise Burcu adındaki kadın bir mafya, üçlümüz için tehlike oluşturmaktadır. Üç kafadar “kendilerince” yaptıkları fantastik planlarını uygulamaya sokarak maceranın fitilini tamamen ateşlerler.”

Firardayız Filminin Fragmanı

 

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

53624

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

5985

Sherlock devam edecek mi? Freeman açıkladı

Sherlock Holmes’un modern uyarlaması Sherlock'un yeni sezon çalışmaları belirsizliğini koruyor

6122

45-25 Kusursuz Cinayet filminden yeni fragman

Biray Dalkıran'ın yönetmenliğini üstlendiği polisiye türünde, seri cinayetlerin araştırılmasını anlatan "45-25 Kusursuz Cinayet" filminden yeni fragman geldi.

6776