‘The Path’ final yapıyor!

Aaron Paul’un başrollüğünde yer adığı The Path 3. sezon finali yapmıştı ancak Hulu yeni sezona onay vermedi ve The Path'in ekran yolculuğu sona erdi.

 Başrollerinde Aaron Paul, Michelle Monaghan ve Hugh Dancy’e yer veren The Path, tartışmalı bir tarikatın merkezindeki bir ailenin hikayesini konu edinmiş; hikayesi üzerinden arkadaşlık, inanç ve güç gibi kavramları masaya yatırmıştı.

Dizinin üçüncü sezonunda, Eddie Lane’nin bir mucizesi kulaktan kulağa yayılınca Meyerism dünya çapında büyürken yeni “Işığın Koruyucusu” Eddie, bu hareketi, bir tarikat liderine dönüşmeden nasıl genişletebileceğini düşünmeye başlıyor. Diğer yandan Cal, geçmişten gelen ve onu gafil avlayan hayaletleri yenmek için onlarla yüzleşmek zorunda kalıyor. Sarah ise inancını sorgularken Meyerism’in en derin sırlarından birini keşfediyor.

The Path​’in oyuncu kadrosunda Emma Greenwell, ​Kyle Allen, Leven Rambin, Paul James ​ve Rockmond Dunbar​ gibi isimler var.

Universal Television ve True Jack Productions’ın imzasıyla ekrana aktarılan dizinin showrunner’lığını Jessica Goldberg yürüttü. Yürütücü yapımcı tarafında Goldberg’e Jason Katims ve Michelle Lee of True Jack eşlik etti.