“Sense8″in final tarihi açıklandı

Netflix’te çok izlenen “Sense8” iki saatlik veda bölümüyle 8 Haziran’da ekranlara veda edecek.

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan ancak ikinci sezonuyla birlikte yayın hayatına son verilen “Sense8”in geri dönüş tarihi belli oldu. Geniş hayran kitlesinin baskıları sonucu, iki saatlik özel bir finalle ekranlara veda edecek olan dizi, 8 Haziran’da son kez sevenleriyle buluşacak.

Kadrosunda Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie Clayton, Tuppence Middleton, Doona Bae, Brian J. Smith ve Max Riemelt gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu dizisi, “Matrix”in yönetmenleri olan Wachowski Kardeşler ve J. Michael Straczynski’nin imzasını taşıyor. Dünyanın sekiz farklı yerinde yaşayan ve gizemli bir şekilde birbirleriyle bağlantıları olan sekiz ayrı kişiyi merkezine alan dizi, Londra, Seul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago’yu mesken tutuyor.

İki sezon Netflix’te yayınlandıktan sonra geçtiğimiz sene final yapan “Sense8”in iptal haberi geldiğinden beri, dizinin hayranları kampanyalar başlatarak dizinin geri dönmesini istediklerini söylüyor. Bu çabalar nispeten sonuçsuz kalsa da, daha sonra duyurulan iki saatlik özel final bölümü, dizinin sevenlerini bir nebze olsun mutlu etti.

Kaynak: Beyazperde

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2492

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3108

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2702

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3007