The Purge Serisi Devam Ediyor

“The First Purge” filminden ilk teaser ve poster yayınlandı.

“The Purge” Serisinin Yeni Filminden Teaser ve İmalı Poster Yayınlandı

Poster ilk bakışta oldukça sade görünse de ima ettiği şeyi görmek zor değil. Kırmızı zemin üzerine beyaz yazıların olduğu şapka, ABD başkanı Donald Trump’ın seçim döneminde bolca taktığı ve üzerinde “Amerikayı Yeniden Harika Yap” (Make America Great Again) yazan şapkalara epey benziyor. Bu kadar cesur bir pazarlama çalışması yapan dağıtımcı şirket Universal, kimileri tarafından övülürken kimileri tarafından da kınandı.

Suçun 12 saat boyunca serbest olduğu distopik bir Amerika’da geçen “The Purge” serisi ilk üç filmiyle gişede oldukça başarılı oldu. Üç film, düşük bütçelerine rağmen dünyada toplam 319 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Üçlemenin öncesini anlatacak yeni filmde, ilk üç filmin yönetmeni James DeMonaco yönetmenlik koltuğunu “Burning Sands”in yönetmeni Gerard McMurray’e bırakıyor. Filmin kadrosunda ise Y’Lan Noel, Lex Scott Davis, Joivan Wade, Luna Lauren Velez ve Patch Darragh bulunuyor.Her geleneğin arkasında bir devrim yatar. Önümüzdeki ‘Bağımsızlık Günü’nde, ülkemizin yıllık 12 saatlik kanunsuzluğunun doğuşuna tanıklık edin: İlk Arınma Günü. ‘Amerika’nın Yeni Kurucuları’ suç oranını yılın geri kalanında yüzde birin altında tutmak için saldırganlığı bir geceliğine açığa çıkaran sosyolojik bir teoriyi tecrit edilmiş bir toplulukta deniyorlar. Fakat zalimlerin şiddeti ötekileştirilenlerin öfkesiyle karşılaşınca olayın etkileri şehir sınırlarından ülke çapına yayılıyor.

The-Purge

The First Purge, ülkemizde 20 Temmuz’da vizyona girecek.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3623

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3262

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3619

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2856