Hereditary ile Sırlara Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Sundance Film Festivali'nin yıldızı olan korku filmi "Hereditary"den fragman yayınlandı.

Hereditary

Modern zamanlarda geçen doğaüstü bir kabus için hazır mısınız? Prömiyerini yaptığı Sundance Film Festivali’nde beğeniyle karşılanan korku filmi Hereditary’den ilk fragman yayınlandı. Eleştirmenlerin övgüyle söz ettiği etkileyici yapım, ailemizden aldığımız korkunç mirasların altını çiziyor.

Hereditary Filminin Konusu:

Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır…

Hereditary Filminin Fragmanı:Filmin Amerikalı senaristi ve yönetmeni Ari Aster, ilk yönetmenlik deneyiminde, aile içi bir parçalanmayı incelikle işleyerek korku öğeleriyle harmanlıyor. Anaerkil bir cehennem yaratan “Hereditary”nin başrollerini Toni Collette, Alex Wolff, Milly Shapiro, Ann Dowd ve Gabriel Byrne üstleniyor.

Merakla beklenen “Hereditary” 8 Haziran 2018’de Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde ise vizyon tarihi henüz belirlenmedi.

Hereditary’den yeni fragman yayınlandı

Merakla beklenen korku filmi Hereditary'den yeni fragman yayınlandı

2338

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3560

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3220

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3567