The Romanoffs Zirveye Oynuyor

Fenomen dizi 'Mad Men'in yaratıcısı Matthew Weiner'dan "The Romanoffs" isimli yeni bir antoloji dizisi geliyor.

  • 18PAYLAŞIM
  • 2874OKUMA
The-Romanoffs-Zirveye-Oynuyor

Senelerce ödüllere ambargo koyan Mad Men dizisinin yaratıcısı Matthew Weiner’ın merak uyandıran yeni dizi projesi “The Romanoffs“un oyuncu kadrosunun kalitesi her yeni oyuncu kadrosu haberiyle birlikte iyice dikkat çekici seviyeye yükseliyor.

The Romanoffs“un oyuncu kadrosuna daha önceden Isabelle Huppert, Marthe Keller, Aaron Eckhart, Christina Hendricks, John Slattery, Jack Huston ve Amanda Peet gibi yıldız isimler dahil olmuştu.

“The Romanoffs” Dizisinin Oyuncu Kadrosu Dahil Olan İsimler:

Corey Stoll (The Strain),

Grammy ödüllü Andrew Rannells (Girls),

Mike Doyle (Odd Mom Out),

JJ Feild (Turn: Washington’s Spies),

Janet Montgomery (Salem)

Emmy ve Altın Küre adayı Paul Reiser (Red Oaks, Mad About You).

Diane Lane de Kadroda

The Romanoffs” dizisinin oyuncu kadrosuna, son olarak ekranlarda görmeye alışık olmadığımız Diane Lane dahil edildi. Sinema ağırlıklı bir kariyeri olan Diane Lane’in filmografisinde Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Justice League gibi yapımlar öne çıkıyor. Başarılı aktris, 2002 yılında Unfaithful filmiyle de Oscar’a aday gösterilmişti.

The Romanoffs Dizisinin Konusu

Hikayesi; 1613’ten 1917 Şubat Devrimi’ne kadarki süreçte Rusya’yı yöneten son hanedan olarak bilinen Rus kraliyet ailesinin torunları olduğuna inanan insanlara odaklanacak olup her bir bölümü farklı hikaye ve karakterler barındıracak.

Weiner’ın senarist, yönetmen ve yürütücü yapımcı olarak dümene geçtiği projede tüm bölümler kendisi tarafından yönetilecek.

Senarist ve yürütücü yapımcı kadrosunda Semi Chellas (Mad Men) da bulunuyor. Kriss Turner Towner (The Bernie Mac Show), Blake McCormick (Mad Men) ve Kathy Ciric (Z: The Beginning of Everything) ise yapımcı kadrosunda bulunan diğer isimler.

“The Romanoffs” Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

“The Romanoffs dizisi 2018 Şubat ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin her sezonu 8 bölüm yayınlanacak.