The Silence of The Lambs 4K Fragmanı Güncellenen Haliyle Karşınızda

The Silence Of The Lambs 4K güncellenen haliyle sinemalara geri dönüyor.

Hannibal Lecter’ın yön verdiği The Silence of The Lambs bir dönem beyaz perdenin korku simgesi haline gelmişti. Güncellenen haliyle tekrar sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan The Silence of The Lambs 4K fragmanı ise sizi çocukluk yıllarınıza geri götürmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Jodie Foster ve Anthony Hopkins‘in rol aldığı The Silence of The Lambs ikonik bir film olmasının yanı sıra seyirci adına büyük önem taşıyor. Beş dalda Akademi Ödülü’ne layık görülen yapım sinema tarihine damga vururken; efsanevi karakter Hannibal Lecter beyaz perdeye kalıcı bir imza bırakıyor.

Filmde genç bir FBI görevlisi, bir seri katili yakalamak için başka bir katilin yardımını istediğinde olaylar gelişmeye başlıyor. Yaklaşık iki saat sürecek filmin on beş dakikasında seyirci karşısına çıkan Hopkins ise ustalığına layık bir performans sergiliyor. Yönetmenlik koltuğunda Jonathan Demme‘in oturduğu yapım şu günlerde İngiltere sinemalarına geri dönmeye hazırlanıyor.

The Silence Of The Lambs Güncellenen Haliyle Sinemalarda

4K tekniği kullanılan film, görüntüsü kalitesi artıralarak ekrana taşınıyor. Dijital dünyanın bize sunduğu nimetler Dr. Lecter’ın ürpertici gülümsemesine de yeni bir soluk kazandırıyor. Filmin ülkemizde ne zaman gösterime gireceği ise henüz belli değil.

The Silence Of The Lambs’in 4k Fragmanı:

“Mara”dan korku dolu fragman

Başrolünü  Olga Kurylenko'nun üstlendiği korku filmi "Mara"dan uykuları kaçıracak fragman yayınlandı.

3143

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta 8 film birden vizyona girdi. İşte O filmlerin özetleri ve fragmanları...

3700

Çukur’un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ve Vartolu Sadettin bir araya geliyor. İş

4417

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3794