Tom Hardy’li Venom Filminin Çalışmaları Devam Ediyor

Tom Hardy’li Venom filminin çalışmalarına tekrardan başlanıldı.

venom

Tom Hardy’nin Yanına Bir Başka Büyük İsim Daha Mı Katılıyor?

Tom Hardy’li Venom uyarlamasının kadrosundan gelişmeler var. Yeni nesil Mad Max’imiz, Diriliş’teki performansıyla Oscar adaylığı kazanan yakışıklı oyuncunun Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom’a hayat vereceği uyarlamanın kadrosu için adı geçen yeni oyuncu ise Woody Harrelson.

Variety’de yer alan habere göre, Sihirbazlar Çetesi, Açlık Oyunları ve son olarak True Detective dizisinde karşımıza çıkan, 2 Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu filmde birinin sağ kolunu canlandıracak. Ancak Sony’den, ünlü oyuncunun kadroya dahil olduğuna dair bir açıklama gelmedi. Konuya dair henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Woody-Harrelson

Tom Hardy Venom İle Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor

Marvel ve Sony Pictures iş birliğiyle beyaz perdeye gelecek olan Venom ile kötü bir süper kahramanın hikayesini izleyeceğiz. Filmle ilgili en heyecanlandıran detaysa hiç kuşkusuz Tom Hardy’yi bir kez daha süper kahraman filminde izlemek olacak. Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Knight Rises) filmi ile DC’nin kötüsü Bane’e hayat veren ve son olarak Taboo dizisinde karşımıza çıkan Hardy, bu kez Spider-Man’in spin-off’u olan Venom’a hayat verecek.

Düşünülenin aksine Spider-Man ile aynı evrende geçmeyecek olan filmde Venom ve Peter Parker’ın yolları kesişmeyecek. Onun yerine Venom’da farklı bir hikaye anlatılacak ve hikayenin merkezindeki karakter de Venom olacak. Ekim 2018’de vizyona girecek filmin çekimleri tekrardan başladı ve setten yeni bir fotoğraf paylaşıldı.

tom-hardy

Çekimlere bir süre ara verilen filmden çekimlere tekrardan başlandığına dair haber bu fotoğrafla birlikte geldi. Ekip 2 hafta önce de filmin resmi Twitter hesabından sete ara verdiklerini yine bir Tom Hardy fotoğrafıyla duyurmuştu. Ancak paylaşılan bu iki fotoğraf da Tom Hardy’nin günlük halini barındırıyor. Yani merakla beklenen karaktere dair elimizde şimdilik herhangi bir ipucu bulunmuyor.

tom-hardy

Filmde Tom Hardy’ye geçtiğimiz ay 4 kez Oscar’a aday olan, Aşk ve Küller (Blue Valentine) ve Marilyn ile Bir Hafta (My Week with Marilyn) filmleriyle hafızalarda önemli bir yer edinen Michelle Williams ile The Night Of isimli mini dizisiyle bu yıl Emmy kazanan Riz Ahmed’in eşlik edeceği açıklanmıştı.

michelle-williams

Filmin Ekim 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Venom’dan 2 yeni fotoğraf

Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı yılın merakla beklenen filmlerinden olan Venom 2'den 2 yeni görsel paylaşıldı

3934

Tom Hardy yeni filmi için işte bu hale geldi

Tom Hardy'yi Al Capone'a dönüştüren biyografi için oyuncu tanınmaz hale geldi.

3766

Tom Hardy’nin yeni filmi Venom’dan fragman geldi

Başrolünde ise Tom Hardy’nin yer aldığı, yönetmenliğini Ruben Fleischer‘ın üstlendiği Venom filminden yeni fragrman yayınlandı.

2566

2018’de Vizyona Girecek 9 Süper Kahraman Filmi

2018'de vizyona girecek 9 süper kahraman filmini sizler için listeledik.

3686