Vizyon Filmleri – 13 Ekim 2017

Bugün gösterime giren beş filmi listeledik. Yerli yapımlar; Cingöz Recai, Kayseri Aslanı, Taş ve Bir Nefes Yeter ile Ölüm Günün Kutlu Olsun vizyonda.

  • 68PAYLAŞIM
  • 11298OKUMA
2-şubat-vizyon-filmleri

13 Ekim 2017 tarihinde(bugün) gösterime giren filmleri bir araya getirdik. Özellikle yerli yapımlar bu hafta öne çıkıyor.

1 – Cingöz Recai

Yönetmen: Onur Ünlü

Oyuncular: Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Serkan Keskin, Fatih Artman, Algı Eke, Ushan Çakır, Selim Bayraktar

Cizgöz Recai Konusu

“İyiliksever hırsız Recai, yıllar sonra yeni bir soygun için sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa girerek oyunlar kurar. Aslında gizli amacı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet isimli düşmanına ulaşmaktır. Fakat belalısı baş komiser Mehmet Rıza, Recai’nin peşini bırakmaya niyetli değildir.”

Cingöz Recai Fragman

Gişede haftanın birincisi Göktaşı oldu!

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren Göktaşı, 103 bin seyirciyle sinemalarda liderliği kaptı.

2555

İşte bu hafta vizyona giren filmler!

Bu hafta sinemalarda 11 yeni film gösterime giriyor.

3280

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde! (24 Ağustos)

22 Ağustos'ta gösterime giren Adalet 2 ve İnanılmaz Aile 2 dahil olmak üzere hafta sonunda toplam sekiz yeni film seyirciyle buluşuyor.

2692

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

2986