Yol Arkadaşım Filminden Harun Kolçak Şarkısı

Bedran Güzel'in yönettiği Yol Arkadaşım filminden Harun Kolçak şarkısı Vermem Seni Ellere videosu yayınlandı.

2016 yapımı komedi filmi Küçük Esnaf‘ın yönetmeni Bedran Güzel‘in yönettiği “Yol Arkadaşım”ın senaryosu İbrahim Büyükak‘a ait. Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak‘ı bir yol macerasında birleştiren komedi, birbirine zıt iki karakterin yol macerasını anlatıyor. Aslı Bekiroğlu, Eda Ece ve Emre Kınay kadroda yer alan ve öne çıkan diğer isimler.

Oğuzhan Koç’un filmde seslendireceği şarkıları merakla bekleyen sevenleri, Harun Kolçak’ın 1995 yapımı “Vermem Seni Ellere” şarkısının cover’ı yayınlandı. Şarkının düzenlemesi Çağrı Telkıvıran’a ait.

 

Yol Arkadaşım Konusu

“Başarısız bir ilaç mümessili olan Onur’un kurban bayramına üç gün kala üç zor hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Bir telefon uygulamasıyla tanışan ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Onur ve Şeref’in eğlence ve macera dolu yolculuğu, izleyen herkese kurduğu hayal ile yaşadığı hayat arasındaki farkı sorgulatacak.”

Yol Arkadaşım Fragman

 

Yol Arkadaşım Filmi Vizyon Tarihi

27 Ekim 2017.

Ayla Filmi Rekor Kırmaya Hazırlanıyor

Ayla Filmi, Recep İvedik 5'in elinde olan rekoru kırabilecek mi?

3990

Ayla Filmi Gişenin Zirvesinde

Box Office Türkiye rakamları açıkladı ve Ayla gişenin zirvesine yerleşti.

5065

Haftanın Öne Çıkan Filmleri

Bu hafta vizyona giren Ben Affleck’li Live By Night, Cassey Affleck’li Manchester By the Sea, yerli yapım animasyon film Fırıldak Ailesi dikkat çeken yapımlar.

3990