Vizyon Filmleri – 2 Şubat 2018

2 Şubat 2018'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

  • 19PAYLAŞIM
  • 3105OKUMA
2-şubat-vizyon-filmleri

1. In The Fade(Paramparça)

Fatih Akın’ın Altın Küre Ödüllü filmi Paramparça, eşi Nuri ve çocuğu Rocco’yu bir patlamada kaybeden Katja’nın bireysel adalet arayışını anlatıyor.

In The Fade(Paramparça) İçin Geri Sayım Başladı

2. Darkest Hour

Deneyimli yönetmen Joe Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında Winston Churchill’in, Hitler’in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Darkest Hour ile Churchill’in Başkanlık Dönemine Gidiyoruz

3. Cebimdeki Yabancı

İzleyeceğimiz psikolojik gerilim filminin yıldızları, oyunu gerçek hayatta oynayıp oynayamayacaklarına dair cevaplar verdi.

Cebimdeki Yabancı’ya Dair Her Şey

4. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, kızını öldüren suçlunun yakalanamaması sonucu yerel kolluk kuvvetlerine adeta bireysel bir savaş açan Mildred Hayes’in hikâyesini anlatıyor.

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Vizyona Giriyor

5. Cin Çeşmesi

Tuncer Gürbüz’ün yönettiği Cin Çeşmesi, Raziye ve Kanber adlı iki kardeşin yaşadıkları sonrası lanetlenen köyün hikâyesini anlatıyor.

Cin Çeşmesi İle Gerilime Hazır Olun

6. Daddy’s Girl

Melisa Üneri’nin çektiği Babasının Kızı; yönetmenin, Finlandiya’da yaşayan şen şakrak fakat manipülatif babasıyla ilişkisini ve babasına bir başkaldırı olarak Türkiye’ye taşınmasını anlatıyor.

Daddy’s Girl İçin Geri Sayım Başladı

7. Foxtrot

Lebanon filmiyle uluslararası düzeyde tanınırlık kazanan Samuel Maoz’un ikinci filmi Foxtrot, askerde olan Jonathan ile onun akıbetiyle ilgili endişe duyan ailesinin hikâyesini anlatıyor.

Foxtrot İçin Geri Sayım Başladı

2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda, Jimmy Kimmel'in sunumuyla gerçekleştirilen 90. Oscar Ödül Töreni'nde kırmızı halı rüzgarından sonra Oscar kazananlar da açı

2849

Foxtrot İçin Geri Sayım Başladı

Lebanon filmiyle uluslararası düzeyde tanınırlık kazanan Samuel Maoz'un ikinci filmi Foxtrot, askerde olan Jonathan ile onun akıbetiyle ilgili endişe duyan ailesinin hikâyesini anlatıyor.

2825

Daddy’s Girl İçin Geri Sayım Başladı

Melisa Üneri'nin çektiği Babasının Kızı; yönetmenin, Finlandiya'da yaşayan şen şakrak fakat manipülatif babasıyla ilişkisini ve babasına bir başkaldırı olarak Türkiye'ye taşınmasını anlatıyor.

2552

In The Fade(Paramparça) İçin Geri Sayım Başladı

Fatih Akın'ın Altın Küre Ödüllü filmi Paramparça, eşi Nuri ve çocuğu Rocco'yu bir patlamada kaybeden Katja'nın bireysel adalet arayışını anlatıyor.

2811