Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

Ayin (Hereditary)

Sundance Film Festivali‘nde prömiyeri gerçekleşen Ari Aster‘ın ilk uzun metrajı Hereditary, annesinin ölümünün ardından aile geçmişindeki korkunç sırları keşfetmeye başlayan Annie’nin hikâyesini anlatıyor.

 

Borg/McEnroe

Tarihi bir spor olayına dayanan Borg/McEnroe, dönemin en başarılı tenisçileri Björn Borg ve John McEnroe’nun, 1980 yılında Wimbledon Turnuvası’ndaki karşılaşmalarını konu ediniyor.

The Bookshop

Yönetmen Isabel Coixet‘in Penelope Fitzgerald‘ın aynı adlı romanından uyarladığı The Bookshop, komik bir kasaba ve kararlı iki kadının hikâyesini anlatıyor.

Cumali Ceber 2

2017 yılında gösterime giren Cumali Ceber: Allah Seni Alsın‘ın devam filmi Cumali Ceber 2, mahallesindeki huzurevinin yıkımını engellemeye çalışan Cumali Ceber’in hikâyesini anlatıyor.

Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom)

Christ Pratt ile Bryce Dallas Howard‘ın başrollerinde yer aldığı Jurassic World: Yıkılmış Krallık, Jurassic World’ün dinozorlar tarafından yıkılmasının üzerinden dört yıl sonra, adada yanardağının harekete geçmesiyle Owen ve Claire’in dinozorları kurtarma çabasını konu ediniyor.

Sevimli Tekneler (Elias og Storegaps Hemmelighet)

Sevimli Tekneler, genç kurtarma botu Elias’ın atıldığı macerada yasa dışı bir operasyonu ortaya çıkarmaya çalışmasını anlatıyor.

Sihirli Müze (Hurvínek a kouzelné muzeum)

Animasyon yapım Sihirli Müze, sihirli bir müzeyi ve tüm şehri kurtarmak zorunda olan Harvie ve dostlarının macerasını anlatıyor.

Zohak

Adem Uğur‘un yönettiği Zohak, büyük bir travma atlattıktan sonra hayatına devam etmeye çalışan Canan’ın karşısına çıkan doğaüstü güçle mücadelesini anlatıyor.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

2730

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

2856

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

2874

Greyhound ve The Grudge filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu

Tom Hanks'in başrolünde yer aldığı Greyhound ve The Grudge filmleri vizyon tarihlerini aldı

2461