Wolverine “Veda” Demeye Geldi

Logan filmi bugün gösterime girdi. Artık çok sevdiğimiz Hugh Jackman’a elveda deme zamanı!

  • 68PAYLAŞIM
  • 11386OKUMA
wolverine

Hugh Jackman tamı tamına 17 yıldır beyaz perdede Wolverine karakterini muazzam şekilde canlandırıyor. Ancak bugün gösterime giren Logan artık vedalaşma zamanının geldiğini de hatırlatıyor bize. Evet, çok sevdiğimiz o karizmatik adama veda edeceğiz Logan ile.

 

İlk filmin 2000 yılında olduğunu hatırlatmak isteriz, yani bir aktör 17 yıl aynı karakteri kusursuzca canlandırabiliyor. Basit bir şeymiş gibi gelebilir ama gerçekten işine bu şekilde odaklanabilmek büyük bir başarı ki filmlerin bir çoğu da hikaye ve konu anlatımı açısından problemliydi. Buna rağmen Hugh Jackman hakkında bir tane bile kötü laf duyma şansımız yok. 20th Century FOX’tan çıkan X-Men filmleriyle ilgili biraz kırgınlıklarımız da olsa, bazı filmlerden sonra, ne yaptınız siz, yapmayın o halde de desek, filmlere gitmeye, heyecanla beklemeye devam ettik.

Ancak bu sefer çok iyi bir film olmayı başarmış olan Logan’ı kaçırmayın diyoruz…

Güzel bir veda filmi bugün gösterime girdi…

Ve…Wolverine’i çok özleyeceğiz…

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6843

The Greates Showman’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Film’de sıfırdan başlayarak Ringling Bros. Ve Barnum & Bailey Circus için bir ekip toplamaya çalışan Barnum’un hikayesi anlatılıyor.

3560

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3493

James Franco X-Men Evrenine Dahil Oluyor

Marvel çizgi roman kahramanı Multiple Man'i beyaz perdeye uyarlayacak olan Fox, filmin başrolünü James Franco'nun üstleneceğini duyurdu.

2783