Yabancı Sinema Gündeminde Bu Hafta: Hostiles, The Post, Glass, Black Panther ve True History of the Kelly Gang

Vizyona hazırlanan yabancı sinema filmlerinden bu hafta çıkan haberler, yepyeni fragman ve posterleri sizin için listeledik. İşte yabancı sinema gündeminde öne çıkan başlıklar...

yabanci-film-vizyon-fragman

Vizyona hazırlanan yabancı sinema filmlerinden bu hafta çıkan haberler, yepyeni fragman ve posterleri sizin için listeledik. İşte yabancı sinema gündeminde öne çıkan başlıklar…

1. “Game Night” (Oyun Gecesi) Filminden Fragman Yayınlandı

Yönetmen koltuğunda John Francis Daley ve Jonathan Goldstein’in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise Jason Bateman ve Rachel McAdams gibi ünlü isimlerin bulunduğu “Game Night” filminden fragman yayınlandı. Filmde bir grup arkadaşın uzun süredir devam ettirdikleri bir gelenekleri var. Bu geleneğin sürüp gittiği süreçte bir akşam yeniden bir aradayken, yaşanan olaylar sonucu kendilerini bir anda gizemli bir cinayeti çözmeye çalışırken buluyorlar.

“Game Night” Filminin Fragmanı:


2. Henüz Türkiye vizyon tarihi belli olmayan Christian Bale’ın oynadığı “Hostiles” filminin yeni fragmanı yayınlandı

Hostiles

Film, 1892 yılında Amerika’da yıllardır savaş halinde olduğu ve pek çok arkadaşının ölümüne sebep olan ölüm döşeğindeki bir Kızılderili şefe istemediği halde görevi gereği yardım etmeyi kabul eden Amerikalı yüzbaşı Blocker’ın hikayesini konu alıyor. Bu yolculuk boyunca birbirlerini yıllardan beri düşman olarak gören iki adam hayatta kalmaya çalışırken, savaşın diğer tarafını görme fırsatı elde ediyorlar. Filmin oyuncu kadrosunda, Christian Bale, Ben Foster, Rosamund Pike, Q’Orianka Kilcher, Stephen Lang yer alıyor.

Hostiles Filminin Fragmanı:


3. Türkiye’de 13 Aralık 2018’de vizyona girecek olan animasyon filmi olan “Early Man”ın yeni fragmanı yayınlandı

early men

Dinozorlar ve yünlü mamutların dünyada dolaştığında zamanın başlangıcında, şanslı bir mağara adamı kabilesini güçlü bir düşmana karşı birleştiriyor ve günü kurtarıyor. Orjinal seslendirme kadrosunda Eddie Redmayne, Tom Hiddleston ve Maisie Williams gibi isimleri bulunduran animasyon filmin yönetmen koltuğunda Nick Park oturuyor.

“Early Man” Animasyon Filminin Fragmanı:

4. 9 Şubat 2018’de vizyona girecek olan serinin 3. filmi “Maze Runner 3” (Labirent:Son İsyan) filminin yeni fragmanı sinemaseverler ile paylaşıldı

maze runner

Thomas ve arkadaşları Labirent’ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.’e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa’nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho’nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyemiyorlar. Minho’yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşüyor. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecek.

“Maze Runner 3” Filminin Fragmanı:


5. Ülkemizde 16 Şubat 2018’de vizyona girmeye hazırlanan “The Shape Of Water” filminin yeni fragman yayınlandı

the shape of water

Soğuk savaş dönemi Amerika’da geçen hikayede, Elisa yalnız bir kızdır. Sessiz, rutin bir hayatı olan Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak çalışır. Elisa iş arkadaşı Zelda ile devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfeder ve suda hapsedilen insansı bir yaratığı acımasız deneyden kurtarmaya çalışırlar. Guillermo del Toro’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg, Octavia Spencer yer alıyor.

“The Shape of Water” Filminin Fragmanı:


6. “The Post” için tanıtım çalışmalarına başlayan 20th Century Fox, Spielberg’in yeni filminden ilk fragmanı yayınladı

the post

Sinema dünyasının en önemli isimleri arasında yer alan Steven Spielberg, bu yıl yeni filmi The Post ile bir kez daha sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Önümüzdeki ay ABD’de sınırlı sayıda sinemada vizyona girdikten sonra 12 Ocak 2017’de tüm dünyada gösterime girecek.


7. 20th Century Fox, merakla beklenen “Deadpool 2” filminden “Thanksgiving” (şükran günü) temalı ilk posteri paylaştı

2016’da gösterime giren ilk filmde Ryan Reynolds’un canlandırdığı sıradışı ve komik Deadpool karakteri büyük beğeni toplamış, yönetmenliğini David Leitch’in yaptığı ikinci filmin çekimleri geçtiğimiz ay tamamlanmıştı. Norman Rockwell imzasını taşıyan posterde Deadpool’un çoğunu ilk filmden tanıdığımız karakterlere hindi ikram ettiği görüyoruz.

Oyuncu kadrosunda Reynolds’un yanısıra Josh Brolin, Morena Baccarin, T.J. Miller ve Shiori Kutsuna gibi isimlerin de yer aldığı “Deadpool 2” filmi 1 Haziran 2018’de sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

deadpool 2

8. “Glass”tan Samuel L. Jackson Görüldüğü Set Görseli Geldi

Usta yönetmen M. Night Shyamalan Unbreakable (Ölümsüz) ve Split (Parçalamış) yapımlarının devam halkası olan “Glass” filminin setinden Samuel L. Jackson’ın görüldüğü bir fotoğraf yayınlandı. Filmde Samuel L.Jackson’ın hayat verdiği Elijah Price (Mr. Glass)’ı ise iki erkeğin sırlarını bilen bir orkestratör olarak bulacağız. “Glass”, 18 Ocak 2019’da sinemaseverlerle buluşacak.

9. “Black Panther”dan Yeni Poster Yayınlandı

Marvel’ın merakla beklediğimiz, “Black Panther”in hikayesini anlatan filmden yepyeni karakter posterleri yayınlandı.

10. Pixar’ın animasyon filmi “Coco”dan son fragman yayınlandıİlhamını Meksika’nın Guanajuato şehrinden ve Ölüler Günü’nden alan “Coco” filmi ülkemizde 19 Ocak 2018’de vizyona girecek.

11. “True History of the Kelly Gang” filmi, Peter Carey’nin Booker ödüllü romanından beyaz perdeye uyarlanacak

True History of the Kelly Gang

Dünyanın en ünlü kanun kaçaklarından biri olan Ned Kelly’nin hikayesi beyazperdeye uyarlanıyor. Oyuncu kadrosunda ise Russell Crowe, Nicholas Hoult ve Essie Davis yer alıyor. Filmin çekimleri 2018 Mart ayında Avustralya’da başlayacak.

“Mara”dan korku dolu fragman

Başrolünü  Olga Kurylenko'nun üstlendiği korku filmi "Mara"dan uykuları kaçıracak fragman yayınlandı.

3143

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3028

“Deadpool 2″den yeni fotoğraflar geldi

Yılın kuşkusuz merakla beklenen filmlerinde başı çeken Deadpool 2'de yeni görseller yayınlandı

3066

Deadpool 2’den yeni poster  

Deadpool 2 filminin yeni posteri yayınlandı

2611