Yıldızlar Kadrosuna Sahip Kidding’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Jim Carrey "Kidding" dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

  • 19PAYLAŞIM
  • 3161OKUMA

Jim Carrey’nin Rol Arkadaşı Catherine Keener Oldu

Ünlü aktris Catherine Keener, Showtime’ın yeni komedi dizisi Kidding’in başrolüne getirildi. Ekran izleyicisi karşısına ilk kez başrol olarak çıkmaya hazırlanan Catherine Keener, rolü Jim Carrey ile paylaşacak.

Catherine-Keener

Jim Carrey ve Michel Gondry’i ikinci kez bir araya getiren proje, çocukların en sevdiği televizyon yüzlerinden biri olan Mr. Pickles’ın, gerçek hayattaki adıyla Jeff’in, hayatına odaklanıyor. Bir neslin birlikte büyüdüğü bir ekran karakteri olan Jeff, aynı zamanda milyarlarla oynayan bir şirketin de sahibidir. Jeff’in ailesiyle sürdüğü rahat yaşam, ailesinde patlak veren bir krizle alt üst olur. Jeff bu süreci atlamaya çalışırken yavaş yavaş hiç tanımadığı bir dünyayla yüzleşmek zorunda kalmasını ele alıyor.

Keener, dizide, Jeff’in çocuk şovundaki kuklaları yapan Deirdre adlı karakteri canlandırıyor.

Beyazperdenin ünlü yüzlerinden olan Keener’ı daha önce altı bölümlük HBO mini dizisi Show Me a Hero’da izlemiştik. Keener beyazperdede ise yakın zamanda Jordan Peele imzalı Get Out filminde yer almıştı.

Jim Carrey “Kidding” İle Ekranlara Geri Dönüyor

Nice kültleşmiş komedi filmiyle, bir dönemin en popüler yüzlerinden olan ancak uzun bir süredir beyazperdeye ve ekranlara küsen Jim Carrey, yeni bir dizi projesi için Showtime ile el sıkışmak üzere.

jim-carrey

Televizyon kariyerini 90’lı yıllarda yer aldığı In Living Color’la ara veren Carrey, yirmi yıla yakın bir aranın ardından, Kidding isimli komedi dizisinde başkarakter Jeff’i canlandıracak gibi görünüyor. Diğer bir adıyla Mr. Pickles, çocuklar için televizyon ikonlarından biridir; aynı zamanda da milyarlarca dolarlık bir imparatorluğun başındadır. Ancak aile hayatında sorunların patlak vermesiyle büyük bir krizi idare etmesi gerekiyor.

Kidding’in yönetmen koltuğunda, ünlü oyuncunun Sil Baştan’da birlikte çalıştığı yönetmen Michel Gondry oturuyor. Pilot bölümün senaryosu Weeds ve I’m Dying Up Here’la tanınan Dave Holstein tarafından yazılıyor. Holstein aynı zamanda showrunner olarak da görev yapacak. Yürütücü yapımcı tarafında ise Carrey ve Gondry’nin yanı sıra Jason Bateman, Raffi Adlan, Jim Garavente ve Michael Aguilar var.

Jim Carrey’li Dark Crimes’tan fragman yayınlandı  

Daha çok komedi filmlerinde yer alan başarılı oyuncu Jim Carrey'in başrolünde yer aldığı gerilim filmi Dark Crimes'tan fragman paylaşıldı

2965

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3059

Jim Carrey’den Andy Kaufman Belgeseli: Jim & Andy: The Great Beyond

Jim Carrey’nin hayranı olduğu ve Andy Kaufman’a hayat verdiği, Netflix'in yeni belgeseli "Jim & Andy: The Great Beyond – Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton"tan a

6101

The Bad Batch: Heyecanlanmamak Elde Değil

Ana Lily Amirpour’un ikinci uzun metraj filminden yeni fragman yayınlandı ve biz mest olduk.

26327