Zirvede Bol Aksiyon Var

Hızlı ve Öfkeli 8 açılış haftasında Patron Bebek filmini geçerek gişede zirveye yerleşti.

  • 106PAYLAŞIM
  • 17651OKUMA

Listenin bu haftaki galibi Patron Bebek filmini geride bırakarak zirveye yerleşen Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. devam halkası oldu. Filmde bu kez aileyi dağıtan bol aksiyonlu Hızlı ve Öfkeli 8 başarılı bir açılış yaparak ilk haftasında 100,1 milyon dolar kazandı. Film böylece 250 milyon dolarlık bütçesinin yarısını çıkartmaya yaklaşmış oldu.Bir bebeği gizli ajan yapan eğlenceli yapım Patron Bebek ikinci haftasında 15,5 milyon dolar kazanmayı başardı. Film böylece 3 haftada toplam 116,3 milyon dolara ulaştı.

Harry Potter serisinden sonra da Bling Ring, Colonia, Korku Terapisi gibi filmlere yer veren Emma Watson ve Legion ile başarılı olan Dan Stevens‘ın başrollerini üstlendiği Güzel ve Çirkin bu hafta üçüncü sırada yer aldı. Beğeni toplayan masal uyarlaması 5. haftasında 13,6 milyon dolar kazandı. Film böylece 160 milyon dolarlık bütçesini 5. haftasında neredeyse üçe katladı. Listenin 4. filmi ise ikinci haftasını yaşayan sevimli mavi kahramanlar Şirinler‘in yeni macerası Şirinler: Kayıp Köy oldu. Açılışını 14 milyon dolar ile yapan film bu hafta 6,5 milyon doları gördü. Filmin bütçesi ise 60 milyon dolar. 5. sırayı ise usta oyuncuları bir araya getiren Son Macera filmi aldı. 6,3 milyon dolar kazanarak bütçesini hemen hemen yakalamış oldu.

Listenin devamı…

  • 6 – Deha – 3 milyon dolar
  • 7 – Kapan – 2,9 milyon dolar
  • 8 – Power Rangers – 2,8 milyon dolar
  • 9 – Kong: Skull Island – 2,6 milyon dolar

Büyük ödülün sahibi “Kapan”!

Her yıl en iyi bağımsız yapımların ödüllendirildiği Independent Spirit Awards’ta (Bağımsız Ruh Ödülleri) kazananlar belli oldu.

2576

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

43082

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27906

Victoria & Abdul’den Altyazılı Fragman

Kraliçe Victoria ile Hintli bir katip olan Abdul Karim arasındaki ilginç dostluğu anlatan Victoria & Abdul filminden altyazılı fragman yayınlandı.

29236