Zombieland 2 Geliyor!

Zombied filmi vizyona gireli 9 yıl olmasına rağmen hala unutulmayan merakla devamı beklenen filmlerden oldu. Zombieland filmi hayranlarına müjdeli haber geldi, devam filmi geliyor.

2009 yapımı Zombieland filminin oyuncuları Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg ve Abigail Breslin devam filminde de yer alacaklar. Orijinal filmin yönetmenliğini yapan ve stüdyonun Spider-Man spinoff’u Venom filminde de yönetmen koltuğuna oturan Ruben Fleischer da yönetmen olarak ekibe dahil oldu. Deadpool filmlerinin senaryolarını yazan Paul Wernick ve Rhett Reese senaryoyu üstlenecek ve Gavin Polone bir kez daha yapımcılığını yapacak. Çekimleri 2019’un Ocak ayında başlayacak filmin, 10. yıldönümü için Ekim 2019’da vizyona girmesi planlanıyor.

Zombieland Filminin Konusu

Dünya zombilerin istilası altındadır. Columbus, korkak ancak bazı garip kurallar sayesinde hayatta kalabilmiş biridir. Tallahassee, sürekli otomatik tüfek kullanan, zombi avlamayı seven, en büyük amacı dünyadaki son Twinkie keklerinden yemek olan sert görünümlü biridir. Zombi istilasının karmaşasında hayatta kalmak için insanları soymayı seçen Wichita ve Küçük Rock ile yolları kesişen bu ikili zorlu maceralar yaşarlar. Zamanla birbirlerine bağlanır ve arkalarını korurlar.