Angel Face’ten fragman geldi!

Başrolde Marion Cotillard’ın yer aldığı, dünya prömiyerini 71. Cannes Film Festivali’nin Belirli Bir Bakış bölümünde yapacak Angel Face’ten fragman yayınlandı.

Cannes Film Festivali’nin tanındık yüzlerinden Marillion Cotillard, geçtiğimiz yıl Arnaud Desplechin’in Ismael’s Ghosts filmiyle festivalde yer almıştı.

Cotillard, bu yıl ise yönetmenliğini Vanessa Filho‘nun üstlendiği ve dünya prömiyerini festivalin Berlirli Bir Bakış bölümünde yapmaya hazırlanan Gueule d’ange ya da İngilizce ismiyle Angel Face ile karşımıza çıkacak.

Filmin hikayesi ise şöyle;

Marlene’in yalnızca bir gece birlikte olduğu bir adam için kızını terk etmesinin ardından küçük kızın annesini yeniden kazanmak için gösterdiği çabayı konu edinen Angel Face, Vanessa Filho’nun 16 yıllık aranın ardından gelen ikinci uzun metrajı. Yönetmenin senaryosunu Diastème ve François Pirot‘la birlikte yazdığı filmin başrolündeki Marillion Cotillard’a küçük kıza hayat veren Alban Lenoir‘in yanı sıra Amélie Daure, Ayline Etaix ve Stéphane Rideau gibi isimler eşlik ediyor.

Prömiyerini Cannes’da yapmasının hemen ardından 23 Mayıs’ta Fransa’da vizyona girecek filmden yayınlanan ilk fragman için sizleri şöyle alalım.