Megan Fox’un yeni projesi belli oldu

Ünlü yıldız Megan Fox, Travel Channel’ın yeni tarih serisinin ortak yaratıcısı, yürütücü yapımcısı ve sunucusu olarak görev yapacak

Mysteries and Myths with Megan Fox adını taşıması planlanan seri, birer saatlik bölümlerden oluşuyor ve izleyiciyi Fox eşliğinde dünya çevresinde epik bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor. Arkeologlardan ve alanında uzman isimlerden kurulu ekipler, tarihi yerlere yaptıkları yolculukta, Amazon kadınları ve Truva Savaşı gibi tarihin en ünlü gizemlerini yeniden masaya yatırıyor.

Çocukluğundan beri antik kültürlere karşı büyük bir ilgisi olduğunu belirten Megan Fox, insanlık tarihinin büyük bir kısmı üzerinde yeniden çalışılması gerektiğini söylüyor.

Mysteries and Myths with Megan Fox’un prodüksiyonuna Haziran ayında başlanıyor. Prömiyerin ise yıl sonunda gerçekleşmesi planlanıyor.

Mysteries and Myths with Megan Fox’un yapımı Los Angeles ve İstanbul merkezli bir şirket olan Karga Seven Pictures tarafından yürütülecek. Serinin yürütücü yapımcılığını ise Megan Fox, Sarah Wetherbee, Emre Şahin, Kelly McPherson, Jason Wolf ve Pete Ritchie üstlenecek.