Arif V 216’dan Yeni Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Komedyen Cem Yılmaz'ın heyecanla beklenen yeni filmi Arif v 216'dan ilk klipler yayınlandı.

ArifV216

Yayınlanan fragmanda Arif’in en yakın arkadaşı olan 216’nın birisine aşık olduğunu ve başına gelenleri görüyoruz.

Arif V 216 Filminden Yeni Fragmanlar Yayınlandı

Yayınlanan ilk teaser’larda Çağlar Çorumlu kostümleri ve aksesuarlarıyla ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’e yeniden hayat veriyor.

 

Filmin başrol oyuncularından Seda Bakan, Pembeşeker karakteriyle ilk kez seyircinin karşısına çıkıyor.

 

Cem Yılmaz’ın Gora filminde kült olan karakteri Erşan Kuneri yine Arif V 216’nın ilk görüntüleriyle seyirciyle buluşuyor.Görüntülerdeki bir diğer sürpriz ise ‘Kuzu Kuzu’! Tarkan’ın Türk Pop Müzik klasikleri arasına giren şarkısı Kuzu Kuzu’yu bu defa Arif Işık seslendiriyor.

 

 

Post prodüksiyon çalışmaları devam eden film, Nu Look ve CMYLMZ Fikir Sanat yapımcılığında 5 Ocak 2018 tarihinde vizyonda giriyor.

Arif-V-2016

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Arif v 216’dan Yeni Bir Poster Geldi.

G.O.R.A. ve A.R.O.G.’un devamı olarak gelecek olan Arif V 216 filminden ilk fragmanla hem 216’yı hem de Arif’i ne kadar özlediğimizi fark etmiştik. Son olarak Cem Yılmaz Instagram hesabından filmden yeni görseller paylaştı. Cem Yılmaz’ın yazdığı ve Kıvanç Baruönü’nün yönettiği filmin başrollerini yine Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşıyor. Filmin kadrosunda Seda Bakan, Mert Fırat, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz yer alıyor.

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

 

“Eski filmlerden diyaloglarla açılan fragman, sonrasında gezegenimize iniş yapan bir uzay gemisine odaklanıyor. Geminin indiği yerde ise kahramanımız Arif var. Sezen Aksu şarkısı çalan uzay gemisinden daha sonra parçalarına ayrılmış kutu halinde gelen 216 ile karşılaşıyoruz. Bu noktaya kadar gerçekten şahane, devamı da öyle.”

Arif v 216 yeniden vizyona giriyor

Cem Yılmaz'ın G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinden tanıdığımı Arif ve Robot 216'nın macerasını anlattığı Arif v 216, yeniden vizyona giriyor.

2772

Son 20 Yılın En İyi 15 Türk Komedi Filmi

IMDb'de aldıkları puana göre son 20 yılın en iyi 15 Türk komedi filmini sizin için derledik.

5233

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

4617

Vizyon Filmleri – 5 Ocak 2018

5 Ocak 2018'de gösterime girecek olan 4 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

2835